Home Polityka Nie Koc tylko Ładziak z poparciem PiS na fotel wójta Gminy Bełchatów

Nie Koc tylko Ładziak z poparciem PiS na fotel wójta Gminy Bełchatów

by admin
474 wejść

To nie Konrad Koc będzie kandydował z poparciem Prawa i Sprawiedliwości na fotel wójta gminy Bełchatów tylko Kamil Ładziak. Dziś kolejny raz została potwierdzona kandydatura przez szefa struktur okręgowych PiS – Waldemara Wyczachowskiego.

Może Cię zainteresować

35 komentarzy

Lolek 11 października 2018 - 13:32

Już się pis gryzie, jeszcze nic nie wygrali a już się zaczyna… Szkoda głosu na taką partię…
Jedynie ziemia coś pokazuję mimo współwladzy z tymi oszolomami

Reply
Gtr 11 października 2018 - 14:03

…. Ciekawe co ziemia pokazuje….

Reply
OLA 11 października 2018 - 18:01

Panie Waldku drużyna kandydatów na radnych
Do Rady Gminy Bełchatów z PiS popiera Pan Doktora Konrada Koca a nie Pana Ładziaka Pan Ładziak ma swoich kandydatów niezaleznych .

Reply
Masakra 11 października 2018 - 20:46

Kogo będą popierać kandydaci do rady gminy z pis jak Pan Koc nieznajdzie się w drugiej turze .
Masakra ludzie nie głosujcie na tych oszustów i krętaczy koco…bus..ów

Reply
aaaaa 11 października 2018 - 19:02

Kogo poparciem? Czyim kandydatem? Bo na pewno nie lokalnych struktur PiS.

Reply
Szok 11 października 2018 - 19:07

Pokaż rekomendacje. Dużo gadacie. Faktów mało. Pokaż rekomendację. Chcemy zobaczyć czyją macie rekomendacje. Lokalne struktury PiS, tego Pana nie popierają. Przestańcie kłamać! Na szczęście nie od Was zależy, kto Wójtem będzie. To my ludzie, społeczność gminna o tym zadecyduje.

Reply
Ton 11 października 2018 - 21:06

Bakalar ma rekomendacje .
Koc ma druzyne cwaniaków a nie społeczników.
Lidzie zastanówcie się
Ładziak zrobił coś w każdym miejscu naszej Gminy.
Zawsze miły uśmiechnięty i życzliwy dla ludzi co wy chcecie od tego Wójta.
Druzyna Koca nie popiera propozycji poszerzenia granic Gminy Bełchatów bo liżą dupę Kleszczowowi siedzą cicho bo teraz głupio być na Nie.
Wszyscy długi długi długi a pchają się na stołek .
Piszą bzdury w swoich gazetkach o ludziach byłych radnych jak ich wogóle nie znają. Dlaczego tylko pisali o 8 radnych jak jest 15stu. Przecież Sirgut Szewczyk Mastalerz Kowalczyk wogóle się na sesjach nie udzielali.
Polak aktywny owszem pozabierał przewodniczącym komisji diety i jest ok. Bo sobie nie zabrał bo zadnej funkcji nie pełnił a co tam takiemu przecież jako kierownik wyciągał z PGM ponad 100tys rocznie Polakowa znowu nie widziała ze w jej miejscowość wojt zainwestował z radą 1,5 miliona złotych Bakalarczyk nadpobudliwy Stanowski oświetlony jak książę Ludwiczak za duzo dostaje Ceglarkowa też reszta kładła lachę na wszystko nara.

Reply
Jaga 11 października 2018 - 21:14

Jak nie na PiS to na kogo chyba nie na tych zlodziei zPO co Polske sprzedali. Gospodarka i bezrobocie się poprawiło.

Reply
Jaga 11 października 2018 - 21:16

Jak nie na PiS to na kogo chyba nie na tych zlodziei z PO co Polske sprzedali. Gospodarka i bezrobocie się poprawiło Pan Tusk mowil ze nie ma takich pieniędzy na 500+ jakas sa. Jest 300+ dla dzieci na szkołę.

Reply
Anonim 12 października 2018 - 03:52

Stanowski nie walczy o miszkanców gminy tylko o ludzi których zatrudnił mu Ładziak wraz z swoją żoną.

Reply
Prawda 12 października 2018 - 03:54

Nowa drużyna PiS powinna przegrać dlaczego ponieważ nic złego w gminie Bełchatów się nie działo
Było bardzo dużo inwestycji .
Uważam ze Kamil Ładziak powinien być dalej Wójtem Gminy Bełchatów .

Reply
Irek 12 października 2018 - 03:56

Uwaga, Uwaga Komunikat Stanowski i spółka Ładziaka zrywa banery Koca, Magnuckiego i Pani Polak.

Reply
Mieszkaniec gminy 12 października 2018 - 04:01

Dziwię się Że PIS popiera Ładziaka, który w ekipie ma czerwonych lewakow, Panie Ładziak czy to jest ta linia i ideały PiS o których mowa w wywiadzie?

Reply
Czas na Rozwój 12 października 2018 - 04:09

Panie Ładziak, Panie Wyczachowski, Pan Ziobro idzie po was niebawem to nastąpi.

Reply
Kins 12 października 2018 - 05:19

Uwaga uwaga Bakalarczyka syn i Tarasionek zrywają banery Ładziaka Wójta z pisu to lewki czerwone djabły

Reply
To mi 12 października 2018 - 05:23

Złapali kogoś w koncu z tymi banerami
Śmieszne niech zrywają ludzie i tak zrobią swoje .

Reply
To i owo 12 października 2018 - 05:33

Z tego co wiadomo to Ładziaka banery jak nie pokrojone to farbą oblane się słyszy .
Lewakami i chorongiewkami to są ludzie Koca
Którzy nigdy pis-u nie popierali tak jak Marek Furczyński Dworzyński Gołąb Surgut Szewczyk. To są chrągiewli. Bakalarczyk obiecał im pod sklepem układzik jak bedą się rozwijać. Posdrowionka polityka to nie dla idiotów.

Reply
As 12 października 2018 - 05:52

Ładziak to prawdomówny wójt a Koc kłamie żeby tylko zdobyć poparcie wycieczki organizują za czyja kasę no nie że swojej kieszeni i kandydat Dworzyński który poszedł z Kocem też roznosi kłamstwo a dzięki ludzią Ludwiczaka to został sołtysem tego to się nie pamięta to Judasz. A byli tacy to chcieli się tylko przejechac na tej wycieczce…. Ha ha

Reply
No no 12 października 2018 - 05:58

Stanowski zrobił wiecej inwestycji w swoim okregu niż jego poprzednicy . A zatrudnianie swoich kazdy by tak zrobił. Kto w jednostkach samorządowych jest bez układu. Obudz się człowieku i przestań się czepiać uczciwych ludzi.

Reply
Oj tam 12 października 2018 - 06:26

Proszę o nie wypowiadanie się na temat jnnych radnych tylko o opozycji co w ok swojm okręgu zrobiła pani Ceglarek to warar od nich

Reply
Prawo 12 października 2018 - 11:51

Uważam że oskarżanie osób publicznych w komentarzach i urzywanie ich nazwisk jest karane.
Pan St…. powinien zgłosić sprawę na policję w trybie wyborczym. Bo wiem że nie zrywa banerów.

Reply
Mieszkanka gminę 12 października 2018 - 19:18

Uwazam, ze pan Ladziak juz mial swoje piec minut. Niech godnie przystapi do walki bez oczerniania innych. Kazdy z kandydatow ma takie same szanse. Dlaczego jesli chodzi o stanowisko z odpowiednia pensja ludzie sa zdolni do najgorszych rzeczy. Czyzby ciezko bylo zyc za minimalne. Niech pan sprobuje panie wojcie jak to jest. Nikt nikogo nie powinien obrazac. Prosze pokazac te rekomendacje. Niech spoleczenstwo je zobaczy. Co tam gadanie starosty. Starosta drze koty z panem Kocem i robi teraz na zlosc.

Reply
Gaja 12 października 2018 - 19:29

Panu Ladziakowi pali sie grunt pod nogami i robi wszystko aby oczernic pana Koca. Zeby osobs wyksztalcona, piastujaca takie stanowisko znizala sie do poziomu zerowego? To nie wypada

Reply
@@ 12 października 2018 - 20:09

Ładziak to katolik a Kocór to Jehowy kłamie wystawia po dwóch kandydatów KWW odnowa i PiS jak się dogadali żeby głosy się robiły na radnych to oszuści obiecują ludzią złote góry. Wójt to dobry człowiek nikogo nie opisuje my chcemy Ładziak……… Tylko on wojtem

Reply
Gaja 12 października 2018 - 20:30

Kto bedzie wojtem zdecyduje spoleczenstwo. Wiara nie ma tu nic do rzeczy

Reply
Hi 12 października 2018 - 20:43

A właśnie że ma hhhaa… Koc zdobył początki poparcia od młodych i ich oszukał a teraz chodzi si się oprawdza a jego kandydaci na radny to nie byli za Pis

Reply
Mieszkaniec gminy 12 października 2018 - 21:45

Pan Koc się nie oprawdza tylko prowadzi uczciwą kampanie. W przeciwieństwie do Pana Ładziaka, który od oprawdzania ma swoich stałych przydupasów, a przy tym wkrecaja ludzia kolejne kity i kłamstwa jaki to wspaniały wójt i ile to nie zrobił. A tak na prawdę to zatrudnił tyle osób ze juz się prawie nie mieszczą. Przy jedynym biurku siedzą w 5.
Jedno mu można przyznać, że na integrację w gminie to sobie nie żałuje, a reszta się nie przejmuje bo zawsze można wziąć kredy tak jak do tej pory. A jak braknie? Wyjście awaryjne bogaty sąsiad Kleszczów, któremu można zabrać bo przecież ma dużo. Tylko pogratulować takiego podejścia.

Reply
Lulus 13 października 2018 - 13:16

Ale się ludzie p. ŁADZIAK rozkrecili z tymi komentarzami. No tak, trzeba trochę, szef nakazał, bo przecież gmine trzeba dalej zadłuzac. Liczby nie kłamią a ludzie to mówią. Koc nie kłamie, jego liczby poparte są portalami społecznościowymi, które te wysokość kwot zadłużenia również wskazują. To Wy ludzie ŁADZIAKA powinniście się wstydzić, jak możecie ludziom w oczy spoglądać. Diany tasmanskie.

Reply
kris 13 października 2018 - 19:31

Pani Marzena Polak was wyprostuje.Jedyna wiarygodna osoba

Reply
Spółdzielca 13 października 2018 - 19:42

Trzeba wybrać jednego i drugiego,będą mieli z kąt ludzie przychodzić do pracy w spółdzielni.

Reply
Alina 13 października 2018 - 21:00

Ciekawe co PiS zrobi z Kleszczowem?

Reply
@ 14 października 2018 - 18:11

Proszę jaki Koc rzetelny można zauważyć jak zmienia baner nie pisze już że z ramienia PiS startuje. Jednak Ładziak miał racje jaki kocur kłamczuch .Ludzie zwracajcie uwagę na banery że nie jest z PiS. HA HHH…

Reply
Racjonalista 16 października 2018 - 08:37

Ludzie, zastanówcie się czy warto głosować na tych ludzi. Jeden drugiemu by oczy wydrapał byle wygrać. PiS popiera jednego jednocześnie nie popierając kandydatów na radnych z tego komitetu i odwrotnie. To świadczy tylko o tych osobach. Uważam, że trzeba dać szansę komuś innemu, najlepiej kobiecie! #możnainaczej

Reply
Hahah 16 października 2018 - 15:56

-> @ P. Ładziak załatwił ci pracę czy może jakieś inne układziki? Właśnie tacy ludzie jak ty sieją ferment ze strachu przed porażka, ale to i tak wam za dużo nie da bo każdy wie jak jest. P.Koc nie zmienia żadnych banerów. W przeciwieństwie do P. Ładziak który na FB udostępnia inne banery , a inne są wywieszane.

Reply
As 16 października 2018 - 19:55

Haha jak kryją że nie zmieniony baner Koca a gdzie napis się podział kandyduje do rady gminy z ramienia PiS to nie możliwe nie zauważyć. Wy macie dobre układziki kłamczuchy. Nie oszukacie ludzi już się przekonali. P. Ładziak nie jeździ i przez megafon się nie nawołuje hhhiii

Reply

dodaj komentarz