Home Polityka Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby Prawo i Sprawiedliwość poparło Mariolę Czechowską.

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby Prawo i Sprawiedliwość poparło Mariolę Czechowską.

by admin
413 wejść

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, kandydat PiS na urząd prezydenta Bełchatowa, Piotr Wysocki, podziękował mieszkańcom za bardzo dobry wynik w wyborach samorządowych (4211 głosów). 

Jednocześnie poinformował o małym prawdopodobieństwie poparcia w drugiej turze wyborów dla obecnej i ubiegającej się o reelekcję Marioli Czechowskiej. – członkowie Prawa i Sprawiedliwości nie są przez nią szanowani, nie są przez nią honorowani, członkowie Prawa i Sprawiedliwości tracili pracę w spółkach, byli odsuwani od ważnych stanowisk, to nam dawało wiele do myślenia i to były takie powody które sprawiły że Pani Mariola Czechowska tego poparcia nie dostała – powiedział na konferencji Piotr Wysocki.

Może Cię zainteresować

14 komentarzy

Januszzwsibelchatow 24 października 2018 - 18:50

Pisowce widac dogadaly sie z matyskiewiczem stolkami sie podziela i bedzie plus z pisem rzadzil , dobrze wiedzieliscie ze ludzie sa zdezorientowani bo w waszych szeregach o tym bylo glosno i swiadomi byliscie. Wprost tego nie powiedzial ale powiedzial. Poziom.intelektualny belchatowian jest zenujacy ze takie wyniki wyborow sa. Poczekamy zobaczymy kto co ugra na tym. Wstyd.

Reply
Rudy 24 października 2018 - 19:03

Wniosek-poprzemy tego, kto da nam stołki. Brawo ciemny ludzie. Kto nie z PiS może się pakować i wyjeżdżać.

Reply
Andrzej 24 października 2018 - 19:10

Wystarczy zapisać się do PiSu i żaden inwestor jam niepotrzebny. Partia rządzi, partia radia, partia nigdy cię nie zdradzi…

Reply
Kicia 24 października 2018 - 19:31

Co za syf w tym.miescie…….

Reply
Dziewica 24 października 2018 - 19:34

Gryczka najwiecej dziala w tym.miescie a nie wszedl do 2 tury…co za miasto. Berety koscielne otumanione. Nie mysla o przyszlosci swoich dzieci i rozwoju miasta…matys chce holding no kpina….

Reply
Grzegorz 24 października 2018 - 20:12

Prosta arytmetyka jest taka że nie możesz zostać vice prezydentem ĆWOKU

Reply
BelchatowCiTy 24 października 2018 - 21:30

Obie kandydatury beznadziejne….trzeba pakowac manele i wyjazd z tej dziury. Niedouczeni ludzie wchodza do wladzy, jeszcze tego by brakowalo by dostał vice:/ zona dostala vice pozniej ustawila sie w spolce….on zrobi bto samo w takim.razie..i oboje beda ustawieni.

Reply
Jola 24 października 2018 - 21:32

Ciemnota w tym belchatowie mieszka…zero perspektyw. 🙁

Reply
Mieszko 25 października 2018 - 05:37

Zagrywki pisu…czechowska jest z pisu. Z ludzi debili robią. Dwoch kandydatow mial pis, a ze to nie legalne to z wlasnego komitetu startowala…a nadal w partii jest. Ciekawe jak sie wypowie matys……czekamy.

Reply
Piotr 25 października 2018 - 07:16

Kolejny powód żeby głosować na Mariolke 🙂

Reply
oli 25 października 2018 - 07:19

Nie da się tego bełkotu słuchać. Żenujący poziom wypowiedzi.

Reply
Misia 26 października 2018 - 18:29

Biedny Wysocki… swój się i tel i A nic nie wie. Ale nie wie A mówi.
Żenada.

Reply
Ja 27 października 2018 - 06:25

Wysocki to to samo co Matyśkiewicz.
Żenada i kłamstwa.
Poza tym nic nie wie. Tylko mu się wydaje. To po co się wypowiada…
Tylko Czechowska nas ratuje.

Reply
Obywatel 29 października 2018 - 19:42

Czy to są żarty “członkowie Prawa i Sprawiedliwości tracili pracę w spółkach, byli odsuwani od ważnych stanowisk” ?!?!
Jak jesteście nieudolni, to byliście odsuwani. Bełchatów to nie jest jakiś prywatny folwark – już dosyć mam dyrektorów, urzędników i innych dziwnych osób z nadania nawtykanych gdzie się da. Niektórzy bez wykształcenia kierunkowego zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie w różnych fajnych spółkach
Czechowska jest żadnym prezydentem ale swój głos oddam na nią… Z dwojga złego lepiej wziąć kogoś kto już był na urzędzie i wie jak to ugryźć, a nuż posłucha obywateli i zrobi coś dla miasta. A Pan Matyśkiewicz – no cóż, wymiana kadr w miejskich spółkach sama się nie zrobi, prawda?

Reply

dodaj komentarz