Switch on the EIT in customizer!
Home Kronika policyjna Groźny wypadek na DW 437.

Groźny wypadek na DW 437.

by admin
181 wyświetleń

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 6:40 na drodze DW 437 pomiędzy miejscowościami Kolonia Karczmy w gminie Zelów, a Gucinem w gminie Buczek

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 45-letni kierujący ciężarowym mercedesem nie zachowując należytej ostrożności, podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim volkswagena. W ten sposób zajechał drogę wyprzedzającemu go w tym czasie pojazdowi marki Opel Astra, którym kierował 22-letni mieszkaniec Chynowa. Kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania mercedesa najechał na nieutwardzone pobocze jezdni, wpadł w poślizg i dachował. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 22- letni kierowca opla został przewieziony do szpitala w Bełchatowie.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów. Ustalili świadków zdarzenia. Teraz przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego będzie przedmiotem prowadzonego postępowania.

Ponownie apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami  i to  głównie my sami decydujemy o różnych zachowaniach i manewrach w trakcie jazdy, które składają się na bezpieczeństwo na drodze albo sprawiają, że stwarzamy zagrożenie.

źródło: belchatow.policja.gov.pl

1 komentarz
0

Może Cię zainteresować

1 komentarz

MS 4 marca 2019 - 15:29

tirynatory.pl

Odpowiedz

skomentuj