Home Wiadomości Jak zarobić na własnym biznesie?

Jak zarobić na własnym biznesie?

by admin
427 wejść

Działasz w branży artystycznej? Masz pomysł na biznes? A może chcesz wzmocnić swoją markę? Z myślą o przedsiębiorcach 22 marca organizowane jest bezpłatne wydarzenie, w trakcie którego przybliżone zostaną m.in. praktyki skutecznie rozwijające działalność gospodarczą. By wziąć w nim udział wystarczy zapisać się do 20 marca


Wydarzenie to część większego projektu wspierającego lokalnych przedsiębiorców. Mowa o kwietniowej wystawie „Ludzie z energią. Przedmioty z duszą”, na której przedsiębiorczy bełchatowscy artyści pokażą tworzoną przez nich unikatową sztukę użytkową. Przed wernisażem, który odbędzie się 7 kwietnia w Gigantach Mocy, uczestnicy wezmą udział w spotkaniu motywacyjnym, podczas którego dowiedzą się, jak zarabiać na swojej sztuce i że głównym warunkiem sukcesu w tej branży jest wyróżniająca się na tle konkurencji oferta.

Równie ważne są, często kosztowne, inwestycje – przedsiębiorcy mają jednak wiele możliwości pozyskania funduszy i dotacji, jak chociażby z Programu Inteligentny Rozwój (POIR 2014-2020). O tym, jak pozyskać dofinansowanie na projektowanie i wdrażanie nowych produktów wszystkim zainteresowanym opowie Michał Misztal z Instytutu Kreowania Przedsiębiorczości.


Wśród zaproszonych prelegentów będzie także Agnieszka First z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, które podpowie jak przejść od pomysłu do biznesu. Z kolei Agnieszka Chimkowska ze Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców przekona, że aby skutecznie rozwinąć mały biznes wystarczy stosować 5 praktyk sprzedażowo-marketingowych.


Wydarzenie zaplanowane na 22 marca w Miejskim Centrum Kultury będzie mieć charakter otwarty, czyli udział w nim może wziąć każdy. Ze względu na ograniczone możliwości logistyczne sali MCK, liczba miejsc będzie ograniczona. By zagwarantować sobie udział w tym bezpłatnym wydarzeniu, wystarczy napisać na adres invest@belchatow.pl lub zadzwonić do Wydziału Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr 44 733 51 45.

źródło: belchatow.pl/pixabay

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz