Home Kronika policyjna Blisko 3 promile. Młody pijany mężczyzna zatrzymany na Dolnośląskim.

Blisko 3 promile. Młody pijany mężczyzna zatrzymany na Dolnośląskim.

by admin
393 wejść

Około godziny 21 na osiedlu Dolnośląskim czujni mieszkańcy zaalarmowali policję o prawdopodobnie poruszającym się mazdą, pijanym kierowcy. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali do kontroli młodego mężczyznę. Kierowca mazdy ledwo trzymał się na nogach. Wstępne badanie alkomatem wykazało w wydychanym powietrzu blisko 3 promile. Pojazd został odholowany na posterunek policji a młody kierowca gościnne występy zakończył w policyjnym areszcie.

Może Cię zainteresować

7 komentarzy

MCz 22 marca 2019 - 22:48

Tylko szkoda że w artykule jest nieprawda… Straż Miejska była pierwsza na miejscu i działała a policja dojechał po 5 minutach dopiero. Kłamstwa piszecie. Popytaj ie mieszkańców jak było.

Reply
anna do MCz 23 marca 2019 - 07:14

czytaj ze zrozumieniem dzieciaku. Gdzie i w którym momencie napisali że policja była pierwsza.

Reply
Anonim 23 marca 2019 - 07:07

Czy to ważne kto i jak. Ważne że nikomu nic się nie stało ważne że ludzie reaguja bo coraz więcej pijanych i nacpanych ludzi

Reply
MCz do Anna do MCz 23 marca 2019 - 14:14

Czytaj ze zrozumieniem. Początek zaalarmowali Policję, następnie przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd, który już stał dzieki miejskim. Także przeczytaj cały artykuł, a nie rozkładasz artykuł na pojedyncze zdania.
To kto omija prawdę? Policja tak przekazała do portalu (bo komendant ma być zadowolony)? Czy b24tv podlizuje się policji nie mijajmy się z prawdą.
CHYBA ŻE REDAKTOR TAK USŁYSZAŁ NA SKANERZE CZĘSTOTLIWOŚCI Z KORESPONDENCJI POLICJI. Idźcie spać czarnogrodzie.

Reply
Belchatowiok 23 marca 2019 - 07:36

Który to blok?

Reply
MCz 23 marca 2019 - 14:16

Czasami b24tv jest szybsze niż Policja na miejscu zdarzenia…. Ciekawe czemu… Hahhahaha

Reply
Iza 26 marca 2019 - 17:51

Policja pofatygowala sie po dobrych 15 minutach gdy straz miejska juz zdarzyla wylegitomowac kierowce mimo stanu trzezwosci . Ktoremu doslownie wszystko wypadalo z rąk. A tak naprawde gdyby pan jadacy tym pojazdem dostosowal predkosc a auto bylo wpelni sprawne to zatrzymal by sie na pierwszym lepszym samochodzie nie na srodku ulicy. Z powodu zupelnie innego powodu niz kontrola policji czy straży miejskiej.

Reply

dodaj komentarz