Home Sport Siatkarze PGE SKRY Bełchatów malowali jaja z Sulfidowa. Szczytna akcja charytatywna.

Siatkarze PGE SKRY Bełchatów malowali jaja z Sulfidowa. Szczytna akcja charytatywna.

by admin
503 wejść

Ten zespół chyba nie trzeba przedstawiać, 8 tytułów Mistrza Polski w siatkówce, srebrny i brązowy medal Ligi Mistrzów oraz Klubowych Mistrzostw Świata, spowodował, że do dziś PGE SKRA Bełchatów jest rozpoznawalna nie tylko w Europie ale i na Świecie.

W związku ze Świętami Wielkanocnymi, siatkarze PGE SKRY Bełchatów wraz  z Grupą Producentów Rolnych Suflidowo oraz Stowarzyszeniem Klub Sportowy Rekord Brzeziny podjęli akcję charytatywną w celu pomocy Domowi Dziecka Dla Dzieci Chorych w Łodzi.

Zwieńczeniem tej akcji jest 9 jaj pomalowanych i podpisanych przez wspomnianych siatkarzy. Jedno duże jajo ceramiczne z podpisami całej drużyny oraz 8 ręcznie malowanych mniejszych jaj pomalowanych indywidualnie przez wybranych siatkarzy. (Każde jedno ceramiczne jajo dostępne jest na osobnej aukcji).

Białe jajo ceramiczne dostępne na tej aukcji, ma wysokość 10cm.

Jak dokładnie wygląda jajo z każdej strony, oraz jak wyglądają pozostałe ceramiczne jaja na innych naszych aukcjach, można zobaczyć na filmie 

Całkowity dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na pomoc Domu Dziecka dla Dzieci Chorych w Łodzi – ul. wierzbowa 13, 91-426 Łódź.

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w aukcji za pomoc
i wsparcie. 

Link do aukcji charytatywnej siatkarzy PGE SKRA Bełchatów i firmy Sulfidowo

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Robert 26 kwietnia 2019 - 07:52

Świetna akcja! jajeczka też fajnie pomalowane… życzę zebrania jak największej ilości $$$.

Reply

dodaj komentarz