Home Kronika policyjna Pościg za dilerem narkotyków. W kieszeniach miał przygotowane do handlu dilerki.

Pościg za dilerem narkotyków. W kieszeniach miał przygotowane do handlu dilerki.

by admin
521 wejść

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej w Bełchatowie zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie środki odurzające. 29-latek został zatrzymany po pościgu. Za popełnione przestępstwo może grozić mu kara do 3 lat więzienia.

2 maja 2019 roku przed godziną 18.00 policjanci z Wydziału Prewencji patrolując teren miasta,  na ulicy Czaplinieckej zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Zmieniał kierunek marszu, a kiedy zobaczył,  że funkcjonariusze  zatrzymują się mężczyzna zaczął uciekać.

Wkrótce jednak uciekinier był już w rękach policjantów. Mundurowi szybko odkryli dlaczego mężczyzna był tak poddenerwowany. Okazało się, że w kieszeni jego spodni policjanci odnaleźli dilerki z narkotykami. Zabezpieczyli blisko 8 gramów substancji w postaci białych kryształków oraz blisko pół gama różowego proszku.

Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli  wagę elektroniczną. 29-letni bełchatowianin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz