Home Sport Utrudnienia w ruchu. 11 maja odbędzie się kryterium kolarskie.

Utrudnienia w ruchu. 11 maja odbędzie się kryterium kolarskie.

by admin
467 wejść

Miejskie Centrum Sportu informuje, że w sobotę 11.05.2019 roku w związku z organizacją imprezy „Kryterium Kolarskie” na terenie Bełchatowa nastąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w godzinach 10:00-15:00.

Organizacja ruchu drogowego na czas trwania wyścigu:

  1. Ulica 1 Maja w godzinach 10.00 – 15.00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z Ulicą Dąbrowskiego do skrzyżowania z ul. Stanisława Staszica. 
  2. Ulica Stanisława Staszica w godzinach 10:00 – 15:00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ulicą 1 Maja do skrzyżowania z ulicą Stefana Okrzei. Ulica Stefana Okrzei w godzinach 10:00 – 15:00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Stanisława Staszica do skrzyżowania z ulicą Henryka Dąbrowskiego.
  3. Ulica Henryka Dąbrowskiego w godzinach 10:00 – 15:00 zostanie całkowicie wyłączona z ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ulicą Stefana Okrzei do skrzyżowania z ulicą 1 Maja.

W związku z zamknięciem ww. dróg nastąpią również utrudnienia na ulicach prostopadłych do wyżej wymienionych ulic a w szczególności ulice Dąbrowskiego, Sportowa, Harcerska, Stanisława Staszica, Św. Faustyny Kowalskiej, Węglowa, Polarna, Osiedle Konopnickiej oraz inne prostopadłe wyjazdy z ulic na całej długości odcinka trasy kolarskiej. Ruchem będą kierować osoby uprawnione.

W związku z poruszaniem się po trasie zawodników, apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i przekraczanie ulic w miejscach wyznaczonych przy pomocy służb organizatorów i wolontariuszy.

Za powstałe utrudnienia wszystkich mieszkańców serdecznie przepraszamy. Ewentualne pytania w sprawie zamknięć można kierować mailowo na adres organizatora imprezy kontakt@mcs.belchatow.pl.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz