Home Wiadomości Nowa galeria Atut w Bełchatowie już w III kwartale tego roku.

Nowa galeria Atut w Bełchatowie już w III kwartale tego roku.

by admin
706 wejść

ATUT Bełchatów to lokalne centrum handlowe o łącznej powierzchni 6,6 tys. m2 GLA znajdzie się w sumie 10 lokali handlowych z szeroką i zróżnicowaną ofertą. Wśród najemców znajdą się m.in. Biedronka, Neonet, Action i Tedi.  Centrum zbudowane zostanie w dwóch etapach. Otwarcie pierwszego planowane jest już na początek III kwartału 2019 roku. Grono najemców uzupełnią m.in.  sklep z wyposażeniem wnętrz i popularne sieci dyskontowe. Na parkingu przed obiektem znajdzie się 180 miejsc postojowych.

Budowa centrum Atut Bełchatów rozpoczęła się pod koniec stycznia 2019 roku. Centrum budowane będzie w dwóch etapach. Otwarcie pierwszego z nich zaplanowane jest już na początek III kwartału tego roku.

Atut Bełchatów powstaje przy ul. Armii Krajowej, w pobliżu ul. Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. W niewielkiej odległości od budowanego centrum znajduje się Osiedle Dolnośląskie, zamieszkiwane przez ponad 20 tysięcy mieszkańców. Atut budowany jest w miejscu od lat mocno związany z handlem. Rolą nowego centrum będzie uzupełnienie dotychczasowej oferty o znane i popularne marki oraz umożliwienie mieszkańcom Bełchatowa zrobienie szybkich i wygodnych zakupów.

źródło: Atut-Bełchatów

Może Cię zainteresować

2 komentarze

XXX 20 maja 2019 - 12:24

BRAWO
Jeszcze MAKRO w Kleszczowie by się przydało

Reply
Szkodagadac 21 maja 2019 - 06:57

No tak, bo przecież Biedronki to jeszcze u nas nie było …

Reply

dodaj komentarz