Home Wiadomości Darmowe MZK-i na Wawrzkowiznę. Rozkład jazdy.

Darmowe MZK-i na Wawrzkowiznę. Rozkład jazdy.

by admin
1,K wejść

Od 22 czerwca do 1 września będzie można jeździć emzetkami na Wawrzkowiznę. Miejski Zakład Komunikacji jak co roku uruchamia specjalne, wakacyjne kursy. Autobusy będą wozić pasażerów w soboty, niedziele i święta.

Wawrzkowizna to jedno z ulubionych miejsc rodzinnego wypoczynku nie tylko bełchatowian, ale także mieszkańców ościennych gmin. Na ok. 50 ha znajdują się plaża i strzeżone kąpielisko ze zjeżdżalnią. Jeśli dodamy do tego inne atrakcje, jak chociażby park linowy, boiska do gier zespołowych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), korty tenisowe, plac zabaw oraz przystań rowerów wodnych i kajaków, nie dziwi, że w każde wakacje ośrodek tętni życiem.

Do oddalonego od Bełchatowa o ok. 8 km ośrodka prowadzi ścieżka rowerowa. By jednak umożliwić większej liczbie mieszkańców korzystanie z wypoczynku poza miastem, Miejski Zakład Komunikacji każdego roku uruchamia specjalne autobusy. Emzetki kursować będą na Wawrzkowiznę w soboty, niedziele i święta.

Emzetki na Wawrzkowiznę kursować będą od soboty, 22 czerwca, do niedzieli, 1 września. Autobusy jeździć będą na ulicami: Budryka -> Staszica -> 1 Maja -> rotm. W. Pileckiego -> Wojska Polskiego -> Wawrzkowizna.

Poniżej rozkład jazdy i mapka z trasą autobusów.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz