Home Wiadomości Ten smród to nie z oczyszczalni. WodKan wydał komunikat odorowy.

Ten smród to nie z oczyszczalni. WodKan wydał komunikat odorowy.

by admin
538 wejść

Po wydanym przez spółkę WOD.-KAN. oświadczeniu, w którym stwierdza ona, że odczuwany w niektórych częściach miasta w ostatnich dniach odór nie pochodzi z oczyszczalni ścieków oraz że ich powodem nie są prowadzone przez spółkę modernizacje, miasto podjęło kroki zmierzające do wyjaśnienia źródła nieprzyjemnego zapachu.

W trosce o zdrowie mieszkańców oraz komfort mieszkania w naszym mieście, władze Bełchatowa wystąpiły do Delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi i Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bełchatowie o przeprowadzenie kontroli gromadzenia, sortowania i utylizowania odpadów przez różne zakłady na terenie naszego miasta.

O wynikach przeprowadzonych kontroli niezwłocznie poinformujemy mieszkańców.

Może Cię zainteresować

8 komentarzy

Marycha 26 czerwca 2019 - 12:16

No taką padliną śmierdzi od kilku dni, że nie da się wytrzymać.

Reply
Gosc 26 czerwca 2019 - 12:41

Podbijam. SZOK. Pan Matyskiewicz nic nie czuje na Binkowie jego słowa… Na kogo wy glosowaliscie?

Reply
Gość 26 czerwca 2019 - 13:30

Szkoda, że Pani Prezydent dopiero teraz przy awanturze podniesionej przez ludzi, zauważa problem. W trosce o ludzi czy w trosce o siebie, żeby afera nie wyszła dalej?

Reply
Gość 26 czerwca 2019 - 13:33

Wszystkie głowy miasta, nie czują że śmierdzi zwlokami w mieście? Naprawdę jaki poziom reprezentujecie, że wam to nie przeszkasza? Bród, smród i brudastwo w tym mieście nikomu poza prostymi ludźmi nic nie przeszkadza. Cala szlachta nic nie czuje, nic nie widzi. Wstyd.

Reply
Ania 26 czerwca 2019 - 13:41

Panie Prezesie Wod Kan, a brak wody z powodu ciśnienia w kilku blokach w Bełchatowie dokładnie Pow, to też nie po Pana stronie? A może po stronie spółdzielni BSM, dalszy problem z kąpielą, bo kiedy już po 30 min. do wanny skpie woda, jest tak brudna, że strach do niej wchodzić. Czekajcie państwo na oficjalne pismo od mieszkańców w tej sprawie, z kopią do mediów w całym kraju. Przed telewizja w nieskończoność będziecie mogli przerzucac odpowiedzialność między sobą. Dokładnie tak jak robicie to przez telefon. Każdy na każdego jeden neguje to co powiedział poprzednik cyrk. Zapraszamy do bloku nr 1 osiedle Żołnierzy Pow.

Reply
Mieszkanka 26 czerwca 2019 - 14:23

Smród rozchodzi sie po całym mieście a nie tylko okolice przytorza i woj. Polskiego. Masakra. Utylizacja i sortowania niemal w centrum miasta.

Reply
Paulina 26 czerwca 2019 - 18:34

Proszę się zainteresować działalnością eko abc, czy naprawdę nie widzicie tego ogromnego komina ze spalarni odpadów medycznych (mówiąc wprost przykładowo amputowana noga przywieziona ze szpitala oddalonego o 200 km, stad padlina)?

Reply
:) 26 czerwca 2019 - 22:58

Ak tam Belchatowscy bogacze zyjecie w tym smrodzi niech torfy na emeryturze i z elektrowni bogacze wąchaja ten smród z oczyszczalni. A ci co powiedzieli ze ze spalarni smierdzi to sobie beke z ludzi robią .

Reply

dodaj komentarz