Home Kronika policyjna Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

by admin
434 wejść

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę, 27 października 2019 r. około godziny 18.00 w miejscowości Pożdżenice w gminie Zelów. W trosce o bezpieczeństwo pieszych, policjanci ponawiają apel o noszenie elementów odblaskowych!

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce 27 października 2019 roku około godziny 18.00 w miejscowości Pożdżenice w gminie Zelów. Ze wstępnych plicyjnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec gminy Zelów, kierujący samochodem marki SAAB, jadąc z Zelowa w kierunku miejscowści Kurów, potrącił mężczyznę, który szedł środkiem prawego pasa jezdni. W wyniku poniesionych obrażeń, mimo czynności reanimacyjnych podjętych na miejscu zdarzenia, 51-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi, po zmierzchu, przy opadach deszczu. Pieszy ubrany był w odzież koloru ciemnego. Niestety pieszy nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Kierowca był trzeźwy.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz