Home Sport Remis w ostatniej minucie.

Remis w ostatniej minucie.

by admin
397 wejść

W meczu 15 kolejki GKS Bełchatów tylko zremisował z Miedzią Legnica.

W pierwsze połowie strasznie wiało nudą i większość akcji odgrywana była w środkowej części pola. 45 minut ganiania za piłką nie przyniosło bramki.

Jedyną bramkę dla Gieksy w 66 minucie strzelił młodziutki Dawid Kocyła. Gra nieco przyspieszyła i widać był że miedzianka zaczęła się strasznie gdzieś spieszyć. I to przyniosło efekt w postaci bramki z karnego. Po faulu Wołkowicza sędzie podyktował wapno. Do piłki podszedł Kort nie dał szans Lenarcikowi i już był remis. W koncówce meczu piłkarze GKSu chcieli jeszcze wyjść na prowadzenie, ale szczelna obrona miedzi do tego nie dopuścił. Mecz zakończył się remisem.

GKS Bełchatów – Miedź Legnica 1:1 (0:0)
Bramki: Kocyła 66 – Kort 88 (k)

Bełchatów: Paweł Lenarcik – Mikołaj Grzelak, Marcin Grolik, Michał Kołodziejski, Krzysztof Wołkowicz – Bartosz Biel, Paweł Czajkowski,  Adrian Małachowski, Mateusz Marzec (90, Mateusz Szymorek), Emile Thiakane (83, Wiktor Putin) – Dawid Kocyła (90, Maciej Mas).

Miedź: Łukasz Załuska – Paweł Zieliński, Damian Byrtek, Nemanja Mijusković, Marcin Warcholak – Jakub Łukowski, Adrian Purzycki, Marquitos, Dawid Kort (90, Krzysztof Danielewicz), Henrik Ojamaa (74, Valerijs Sabala) – Patryk Makuch (83, Maciej Śliwa).


Żółte kartki: Małachowski, Wołkowicz – Purzycki, Warcholak, Marquitos.
Czerwona kartka: Krzysztof Wołkowicz (86, za drugą żółtą).

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz