Home Kronika policyjna Światło doprowadziło do narkotyków.

Światło doprowadziło do narkotyków.

by admin
457 wejść

Bełchatowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Kontrolując kierowcę BMW uwagę mundurowych zwrócił pasażer, który wyraźnie był zaniepokojony obecnością mundurowych.

Szybko okazało się co było tego powodem. Funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

4 października 2019 roku, kilka minut po północy uwagę policjantów podczas nocnego patrolu miasta zwróciło BMW. Auto posiadało niesprawne światło mijania. Policjanci wylegitymowali kierowcę i jego pasażera. Wszystko skończyłoby się na pouczeniu kierowcy, gdyby nie czujność i czujne oko policjantów.

23-letni pasażer BMW wyraźnie był poddenerwowany policyjną kontrolą. Policjanci skontrolowali go, podejrzewając, że mężczyzna może coś mieć na sumieniu. Szybko wtedy okazało się co było przyczyną takiego niepokoju pasażera. Mieszkaniec gminy Bełchatów miał w kieszeni spodni pudełko po papierosach, a w nim ukryte środki odurzające. 23-latek został zatrzymany. Sprawą zajęli się kryminalni.

W towarzystwie policyjnego psa do wykrywania zapachu narkotyków  pojechali na przeszukanie do miejsca zamieszkania podejrzewanego. Sprawdzając rożne zakamarki znaleźli susz marihuany. Łącznie zabezpieczyli ponad 200 gramów tego narkotyku oraz dilerkę z nasionami konopi. 23-latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz