Home Kronika policyjna Z zazdrości zniszczył samochód.

Z zazdrości zniszczył samochód.

by admin
422 wejść

Bełchatowscy policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzenia toyoty, którą podróżowała bełchatowianka razem ze swoim partnerem. 25-latek uszkodził karoserię i zerwał lusterko pojazdu. Wartość strat wstępnie oszacowano na 5000 złotych. Zazdrosny wandal wyładował swą złość na samochodzie rywala. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat więzienia.

9 grudnia 2019 roku bełchatowscy policjanci pojechali na interwencję dotyczącą awantury publicznej. Na parkingu przy ulicy Hubala w Bełchatowie mundurowi zastali zgłaszających. Mieszkaniec Rzeszowa poinformował, że przed chwilą został zaczepiony przez byłego partnera swojej wybranki.

Mężczyzna podbiegł do auta którym podróżowali, kopnął w karoserie pojazdu i zerwał lusterko. Kierujący próbował uspokoić agresora, jednak ten zniszczył też jego bluzę o wartości 900 złotych. Straty łącznie zostały oszacowane na 5000 złotych.

Policjanci zatrzymali 25-letniego wandala, który noc spędził w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz