Strona domowa Regionalne LZS podsumował rok 2019

LZS podsumował rok 2019

by admin
356 wejść

18 grudnia w sali Domu Kultury w Zelowie, wręczono nagrody dla najlepszych zawodników LZS. To już XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie.

Pamiątkowe statuetki, puchary oraz nagrody rzeczowe otrzymali:

XIX Plebiscyt Rady Powiatowej LZS w Bełchatowie za rok 2019.

1.GAWRYSIAK PRZEMYSŁAW ( LKS OMEGA KLESZCZÓW) – Pływanie – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
XII – Mistrzostwa Świata seniorów w sztafecie 4×100 stylem dowolnym Gwangju ( Korea)
Kwalifikacja Olimpijska w IO w Tokio, nadzieja Olimpijska
II – Mistrzostwa Polski seniorów na 100 metrów stylem dowolnym/Olsztyn

2. KAROLAK MAGDALENA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Międzynarodowa
VI – Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
Miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorek/Gruzja
II – Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
Mistrzyni Polski seniorek oraz Juniorek/Ciechanów/Puławy
Nadzieja Olimpijska

3.OLEŚKIEWICZ SYLWIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Krajowa
X – Mistrzostwa Świata Juniorów/Fidżii
X – Mistrzostwa Europy Juniorek/Rumunia
I – Mistrzostwa Polski Juniorek/Puławy
III – Mistrzostwa Polski Seniorek/Ciechanów

4.STĘPIEŃ KAROLINA (LSKK BEŁCHATÓW) Kolarstwo – Klasa Sportowa I – Juniorka
Mistrzostwa Świata/York ( Wielka Brytania)
IV – Mistrzostwa Polski Przełajowych/Strelce Krajeńskie
I – W Klasyfikacji generalnej w 4 etapowym Wyścigu po Ziemi Wałbrzyńskiej

5.SZPOCIŃSKA AGNIESZKA ( LSKK BEŁCHATÓW) – Klasa Sportowa – U-23
IV – Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Gdynia
V – Mistrzostwa Polski MTB w Maratonie/Mrągowo
XII – Mistrzostwa Polski w Górskich Szosowych/Jelenia Góra

6.OŁUBEK KLAUDIA (LKS OMEGA KLESZCZÓW) Podnoszenie ciężarów – Klasa mistrzowska Krajowa
I – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski/Stok Lacki
II – Akademickie Mistrzostwa Polski/Biała Podlaska

7.RUDNICKI FABIAN (KNOCK – OUT TEAM BEŁCHATÓW, TAKEWON – DO)
III – Mistrzostwa Polski walki light contact 60kg/Częstochowa
I, II – W Międzynarodowym Turnieju Morawia Open 2019/Ostrawa

ODKRYCIE SPORTOWE 2019 ROKU

SKALSKA OLIWIA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Warcaby/Piłka Nożna

I – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w kategorii do 13 lat w warcabach 64-polowych/Drużbice

III – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego warcabach 100 polowych/Lututów

III – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt/Szczerców

II, II – w Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej – Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

NIEMCZYK MARCELA/SZKOŁA PODSTAWOWA ŁĘKAWA/Piłka Nożna

II – Mistrzostwach Wojewódzkich LYS w Piłce Halowej Dziewczyn/Szczerców

II, II -W Finałach Wojewódzkich w Turnieju Piłki Nożnej – Mała Piłkarska Kadra Czeka oraz Piłkarska Kadra Czeka/Bełchatów/Bełchatów

KACPRZYK BARTŁOMIEJ/SZKOŁA PODSTAWOWA WADLEW/Lekkoatletyka

II – Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w biegu na 60 metrów/Kutno

III- Mistrzostwach LZS województwa łódzkiego w sztafecie szwedzkiej /Kutno

OŁUBEK OLIWIER/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Podnoszenie Ciężarów

II – Mistrzostwa Polski do 15 lat/ciechanów

III – Ogólnopolskich Igrzyskach LZS/Siedlce

POPIOŁEK BARTŁOMIEJ/LKS OMEGA KLESZCZÓW/Piłka Nożna

– Czołowy zawodnik drużyn młodzieżowych LKS OMEGA Kleszczów

OWCZAREK EWA/SZKOŁA PODSTAWOWA WYGIEŁZÓW/Lekkoatletyka

VII – Ogólnopolskich Biegach Przełajowych na dystansie 600 metrów /Wolbórz

SOWIAK TOMASZ/SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 ZELÓW/Lekkoatletyka

V – Ogólnopolskich Biegach Przełajowych na dystansie 1000 metrów /Wolbórz

BLOK INTEGRACYJNY

JAŃCZYK LESŁAW/KLESZCZÓW

I – Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Ringo/Siedlce

BAKALARCZYK ŁUKASZ/BEŁCHATÓW

NOWAK KAMIL – SPON ZELÓW

WYRÓŻNIENIA

LKS KU CHWALE BASKETBALL ZELÓW

LUKS MYSZAKI – SIATKA DRUŻYN TRZECH OSOBOWYCH 

KATEGORIA TRENER – WYCHOWAWCA

KULIK MONIKA – Drużbice , Warcaby

GŁOWIŃSKI DAMIAN – ULKS KUSY Łobudzice, Tenis stołowy

OŁUBEK SEBASTIAN – LKS OMEGA Kleszczów, Podnoszenie ciężarów

PAWLICKI ROBERT – LKS OMEGA Kleszczów, Pływanie

PIASECKI STEFAN – LSKK Bełchatów, Kolarstwo

RYWALIZACJA SPORTOWA GMIN

1. ZELÓW

2. DRUŻBICE

3. KLESZCZÓW

4. BEŁCHATÓW

5. SZCZERCÓW

6. RUSIEC

7. KLUKI

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz

X