Home Sport OSP Buczek najlepszy w turnieju piłkarskim.

OSP Buczek najlepszy w turnieju piłkarskim.

by admin
501 wejść

W rozegranym dziś finale Wojewódzkich Mistrzostw drużyn OSP w halowej piłce nożnej, pierwsze miejsce wywalczyła drużyna druhów z OSP Buczek. Do turnieju zakwalifikowało się 13 drużyn z województwa łódzkiego.

Poziom rozgrywek był bardzo wysoki o czym świadczy fakt, że tylko jeden z meczy finałowych nie wymagał rozstrzygnięcia poprzez rzuty karne. W walce o trzecie miejsce stanęły naprzeciw siebie drużyny OSP Magdalenów i OSP Wola Krzysztoporska. W tej rywalizacji lepszymi okazali się strażacy z Magdalenowa i to oni znaleźli się na podium.

Po krótkiej przerwie do walki o pierwsze miejsce, puchar starosty bełchatowskiego i oczywiście reprezentowanie województwa na arenie krajowej walczyli druhowie z sąsiadujących ze sobą gmin Buczku i Zelowa. Jak w poprzednich meczach o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. O jeden celny strzał lepsi byli strażacy z OSP Buczek i to oni odebrali puchar z rąk Doroty Pędziwiatr, starosty Powiatu Bełchatowskiego. Drugie miejsce, zajęła drużyna druhów z OSP Kociszew.

Rozgrywki odbywały się równorzędnie w dwóch halach sportowych w Szczercowie a finały rozegrano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. \

Może Cię zainteresować