Home Wiadomości Bełchatowskie urzędy zamknięte dla petentów.

Bełchatowskie urzędy zamknięte dla petentów.

by admin
423 wejść

Począwszy od poniedziałku 16.03 do odwołania wszystkie urzędy w Bełchatowie wstrzymują obsługę petentów.

POWIAT BEŁCHATOWSKI

W związku z koniecznością wzmocnienia ochrony przed rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa, ale przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców powiatu bełchatowskiego, a także gości i pracowników urzędu, Zarząd Powiatu w Bełchatowie zdecydował o zamknięciu Starostwa Powiatowego w Bełchatowie (budynki pod adresami: ul. Pabianicka 17/19, 34, 26 ) od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania. W tym czasie możliwy będzie kontakt z urzędem za pomocą poczty elektronicznej i telefoniczny. W bardzo PILNYCH sytuacjach można wezwać pracownika urzędu przy użyciu dzwonka umieszczonego przy wejściu do budynku (ul. Pabianicka 17/19)

MIASTO BEŁCHATÓW

Drodzy Mieszkańcy, od jutra – 16 marca Urząd Miasta Bełchatowa, a także Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej będą czynne wyłącznie „na dzwonek”. To znaczy osoby, które muszą PILNIE skorzystać z usług magistratu lub MOPS-u, proszone są, aby wywołać urzędnika za pomocą dzwonka umieszczonego przy wejściu do placówek. Zaostrzamy procedury, ponieważ u jednej z mieszkanek Bełchatowa stwierdzono obecność koronawirusa. Osoba ta przebywa już w łódzkim szpitalu. Prosimy mieszkańców o rozwagę, załatwianie wszystkich możliwych spraw drogą elektroniczną i niewychodzenie z domu, jeśli nie ma takiej konieczności!!

GMINA BEŁCHATÓW

Szanowni Mieszkańcy Gminy Bełchatów! Informujemy, iż z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej od poniedziałku, 16 marca aż do odwołania Urząd Gminy Bełchatów będzie zamknięty dla petentów (z wyjątkiem sołtysów). Prosimy o załatwianie spraw drogą telefoniczną lub mailową. Za utrudnienia przepraszamy.

Może Cię zainteresować