Home Zdrowie Bełchatowianka z koronawirusem. Komunikat Gminy Szczerców.

Bełchatowianka z koronawirusem. Komunikat Gminy Szczerców.

by admin
529 wejść

Szanowni Mieszkańcy,
otrzymaliśmy informację, że jedna z mieszkanek Bełchatowa, u której stwierdzono obecność koronawirusa, była obecna podczas koncertu organizowanego w dniu 8 marca w Szczercowie.

Mowa o jednej z orkiestrantek orkiestry OSP Szczerców.

Z uwagi na usytuowanie muzyków podczas występu, a przede wszystkim sporą odległość od publiczności, ryzyko że mogło dojść do zarażenia innych uczestników niedzielnego spotkania jest niewielkie, ale niestety realne.

W związku z powyższym wszystkich obecnych tego popołudnia w hali sportowej przy Piłsudskiego 66 w Szczercowie prosimy o baczną obserwację ewentualnych objawów chorobowych u siebie i wśród swoich bliskich.

Prosimy o ograniczenie kontaktów społecznych i zawodowych. Jeżeli u kogoś występują objawy takie jak: kaszel, wysoka temperatura, trudności w oddychaniu takie osoby proszone są o kontakt ze Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Bełchatowie pod numerem telefonu: 44 631 31 08, 509 748 182 lub z najbliższym szpitalem zakaźnym – obecnie dedykowanym jest Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. dr. Wł. Biegańskiego w Łodzi, ul. gen. Karola Kniaziewicza 1/5, telefon: 42 251 60 51.

Dojazd do szpitala wyłącznie transportem sanitarnym (telefon 112) lub indywidualnym środkiem transportu.

Może Cię zainteresować