Home Kulinaria Jarmark smaku już 22 marca 2024r.

Jarmark smaku już 22 marca 2024r.

by admin
61 wejść

Zdrowa, ekologiczna żywność wprost od producentów ponownie zagości na placu Wolności. A to za sprawą Jarmarku Smaku, na którym będzie można kupić m.in. naturalne miody, przetwory czy makarony oraz pachnące wędliny.

Na kilka ostatnich miesięcy popularny wśród bełchatowian Jarmark Smaku przeniósł się do galerii handlowej. Teraz, kiedy aura bardziej sprzyja zarówno wystawcom, jak i kupującym, wydarzenie powraca na plac Wolności. Tak więc mieszkańcy, którzy poszukują zdrowych i ekologicznych produktów, ponownie będą mogli znaleźć je w jednym miejscu, w samym centrum miasta.

Tym razem swoje produkty oferować będzie 25 wystawców. W ich ofercie znajdą się m.in. sery, zioła, warzywa, kiszonki, miody i sosy. A do tego szeroka gama przetworów owocowych, pieczywo, mąki czy ryby wędzone. Znajdzie się także coś dla miłośników rękodzieła. Na placu Wolności oprócz wystawców będą także dostępni specjaliści z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach.

W marcu Jarmark Smaku wraca na plac Wolności

Na najbliższy Jarmark Smaku prezydent Mariola Czechowska zaprasza wszystkich bełchatowian w piątek 22 marca. Strefa Rolniczego Handlu będzie czynna od godz. 8:00 do 17:00.

Mamy również ważną informację dla producentów, którzy w przyszłości chcą wystawić swoje produkty na bełchatowskim jarmarku.  Należy skontaktować się z pracownikami Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Bełchatowie. Mieści się on przy ul. Okrzei 49, czyli w budynku sanepidu. Można także zadzwonić pod numer 44 632 52 62.

źródło: UM Bełchatów/ AP

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz