Home Regionalne Dramatyczna sytuacja w DPS w Kleszczowie. Ważny komunikat Parafii w Kleszczowie.

Dramatyczna sytuacja w DPS w Kleszczowie. Ważny komunikat Parafii w Kleszczowie.

by admin
585 wejść

Wszystkie osoby, które miały kontakt z księżmi w dniach od 12-21.04.2020 roku (uczestniczące lub nie uczestniczące w Mszach świętych) proszone są o jak najszybszy kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bełchatowie tel. 509748182.

Sprawa może mieć związek z wykryciem koronawirusa wśród pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie, w którym księża wykonują posługę kapłańską. Wszyscy pensjonariusze jak i pracownicy DPS-u przeprowadzone mieli testy na obecność covid-19.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że z 59 mieszkańców DPS-u, zarażonych jest 58 osób.

O tym, jakie będą dalsze losy pensjonariuszy i czy osoby z cięższym przebiegiem choroby zostaną umieszczeni w szpitalu w Zgierzu będziemy Państwa sukcesywnie informować. W tym momencie najważniejsze jest ustalenie wszelkich kontaktów księżny z parafianami. Liczymy na Państwa i zachęcamy do udostępniania powyższej informacji.

foto: fbdps_kleszczow.

Może Cię zainteresować

5 komentarzy

Małgosia 21 kwietnia 2020 - 19:17

Obudzili się w końcu! Pieniądze to nie wszystko!

Reply
Anonim 21 kwietnia 2020 - 19:34

A co mają pieniądze do wirusa? Widać zawiść gminy Bełchatów trwa w najlepsze, a po nicku sądzić można że to pani poseł z Bełchatowa pisała.

Reply
Alicja 21 kwietnia 2020 - 21:06

Wytrwałości dla wszystkich zarówno pensjonariuszy jak i przede wszystkim dla personelu. Dużo zdrowia.

Reply
Kondziu 22 kwietnia 2020 - 01:08

A wójt nadal uważa że żadnego wirusa nie ma?

Reply
pisowce na manowce 22 kwietnia 2020 - 07:49

O jakich księży chodzi ? Może jakieś nazwiska ? Skąd mam wiedzieć, że pan X z zawodu jest księdzem ? Pensjonariusze maja wirusa, a panowie księża nie ? Tak skonstruowany jest ten artykuł, że sugeruje winę pensjonariuszy. Pisowce powiodą was na manowce. Teraz osoby odpowiedzialne za tą tragedię powinny ponieść konsekwencję.

Reply

dodaj komentarz