Home Kultura i edukacja “Koncert Chwały” on-line już w najbliższy czwartek.

“Koncert Chwały” on-line już w najbliższy czwartek.

by admin
512 wejść

Zbliżamy się wielkimi krokami do jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku jakim jest BOŻE CIAŁO!  Ten rok jest dla nas wszystkich szczególny, ponieważ przez panującą epidemię udział wielu osób w uroczystych procesjach jak to bywało w poprzednich latach będzie bardzo ograniczony.

W związku z tym wychodzimy Wam na przeciw i zgodnie z tym o co prosił nas Święty Jan Paweł II ,,Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” pragniemy Was zaprosić na organizowany przez nas WIELKI KONCERT CHWAŁY !!!, który będzie transmitowany on-line przez Internet w Święto Bożego Ciała o godzinie 20.00. Koncert będzie można obejrzeć poprzez profil na Facebooku Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie oraz przez profil Zespołu Muzycznego SYJON.

Wydarzenie będzie miało charakter szczególnej pomocy na płaszczyźnie duchowej. W okresie wzmożonej izolacji i niepokoju, Święto Bożego Ciała przypomina nam o cudownej mocy Chrystusa, którego Ciało i Krew my sami przyjmujemy poprzez Komunię Świętą.

Pragnieniem organizatorów jest dotrzeć do jak największej ilości osób spragnionych modlitwy i uwielbienia Pana Boga. Ponadto muzyczne uwielbienie ma dawać nadzieję i wzmacniać ducha narodu. Koncert będzie kultywował tradycję i kreował nowe wartości kultury muzycznej. Śpiewanie najpiękniejszych pieśni religijnych będzie tworzyło wyjątkowy klimat wieczoru Bożego Ciała.

Organizatorzy:
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie
http://parafiaparzno.com/

Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej SYJON
https://bsmmch-syjon.pl/

Oprawa muzyczna koncertu:
Zespół Muzyczny SYJON
https://www.facebook.com/zespol.syjon

info: fb/zespol.syjon

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz