Home Wiadomości W piątek 12 czerwca Urząd Miasta będzie nieczynny.

W piątek 12 czerwca Urząd Miasta będzie nieczynny.

by admin
371 wejść

W piątek, 12 czerwca, mieszkańcy nie załatwią swoich spraw w bełchatowskim urzędzie miasta. Dyżur pełnić będzie jedynie Urząd Stanu Cywilnego. Nieczynna będzie też miejska biblioteka, za to muzeum pracuje normalnie.

W piątek po Bożym Ciele bełchatowski magistrat będzie zamknięty. Pracownicy urzędu będą mieć dzień wolny w zamian za 15 sierpnia, kiedy obchodzimy święta Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ustawowo jest to dzień niepracujący. W związku z tym, że 15 sierpnia przypada w sobotę, zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca powinien oddać pracownikom jeden dzień wolny. W przypadku bełchatowskiego magistratu będzie to wspomniany wcześniej 12 czerwca.

Tego dnia dyżur jednak pełnić będzie Urząd Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Urzędnicy dostępni będą w siedzibie przy ul. Czyżewskiego 7 w godz. 7.30-11.30. Na petentów czekać również będą w sobotę.

12 czerwca bełchatowianie nie skorzystają również z miejskiej biblioteki. Będzie można natomiast odwiedzić Muzeum Regionalne. Placówka otwarta będzie dla zwiedzających w godz. 10.00-15.00.

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Basia 9 czerwca 2020 - 15:28

A zus będzie otwarty?

Reply

dodaj komentarz