Home Wiadomości Nie będzie już koni w stajni na Wawrzkowiźnie.

Nie będzie już koni w stajni na Wawrzkowiźnie.

by admin
858 wejść

Na początku tygodnia media społecznościowe obiegła informacja o likwidacji w OSiR Wawrzkowizna, kultowej sięgającej początku lat osiemdziesiątych stajni wraz z całym zamieszkałym tam dobytkiem. Sytuacja wydaje się już być przesądzona a los lokatorów stajni właściwie nieznany. W sprawie próbowaliśmy skontaktować się z prezesem ElbestHotels Michałem Królem. Niestety okazało się to niemożliwe.

Odpowiedź na pytanie uzyskaliśmy w formie pisemnej:

Rozmowy na temat przeniesienia koni z OSiR Wawrzkowizna do innej stadniny trwały już od kilku tygodni. Spółka Elbest potwierdza, że ośrodek położy nacisk na inne atrakcje jak mini zoo i kucyki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych gości. Konie z OSiR Wawrzkowizna zostaną wynajęte i przeniesione do jednej ze sprawdzonych stadnin położonych na terenie województwa łódzkiego, gdzie będą miały zapewnione profesjonalną opiekę i właściwe warunki bytowe. Kwestia dobrostanu zwierząt i troska o ich bezpieczeństwo jest dla Spółki sprawą priorytetową. Osoby, które wykupiły karnet na naukę jazdy konnej, otrzymają zwrot pieniędzy lub stosowną rekompensatę. Jednocześnie ze względu na sytuację finansową Spółki Elbest trwają prace nad optymalizacją działalności we wszystkich ośrodkach Spółki. – czytamy w przesłanym na skrzynkę pocztową komunikacie.

Może Cię zainteresować

6 komentarzy

Rozalia 12 czerwca 2020 - 15:35

To jakiś absurd. Nowy prezes już robi porządki.

Reply
Klara 12 czerwca 2020 - 18:37

A nawet się nie zna na koniach pewnie, patrząc na to, że nawet nie kontaktował się z ludźmi którzy się tymi końmi zajmują, tylko POINFORMOWAŁ, że konie wyjeżdżają :/

Reply
Irek 12 czerwca 2020 - 19:32

Skurwysyny …….

Reply
Krystian 12 czerwca 2020 - 19:35

Optymalizację działalności należy rozpocząć od zmiany kretyna który niszczy potencjał jaki posiada OSiR Wawrzkowizna. Dobry menadżer nie musi znać się na koniach, wystarczy posłuchać ludzi którzy poświęcili im większość życia. Nie potrzeba kryształowej kuli, żeby teraz już znać los koni: dzierżawa dla Łódzkiego Klubu Jeździeckiego, a następnie sprzedaż za ułamek ceny poprzez prawo pierwokupu bez przetargów. Janów Podlaski był przykładem jak można zniszczyć 300lat historii i światową markę. Ktoś pANA rozliczy pANIE Król

Reply
Pav 12 czerwca 2020 - 22:35

Ktoś na tę dobrą (dojną) zmianę głosował…tylko dziwne że trudno znaleźć te osoby…tacy to właśnie “fachowcy”…

Reply
Tomek 14 czerwca 2020 - 13:33

Głosujcie dalej na PIS!!!! Robią was w konia i to jest kolejny na to dowód! Nie liczenie się z ludźmi, tradycją miejsc, itd, to normalka dla tych pasożytów. Ciekawe co kolejnego zmajstrują dla dobra dobrej zmiany i swoich wyborców. Ręce opadają….

Reply

dodaj komentarz