Home Sport GKS przeprasza kibiców i zwróci pieniądze za bilety.

GKS przeprasza kibiców i zwróci pieniądze za bilety.

by admin
432 wejść

Po ostatnim meczu Pucharu Polski pomiędzy GKS Bełchatów a Legią Warszawa, spora ilość kibiców nie mogła obejrzeć pojedynku. W internecie rozgorzała dyskusja i większość z fanów GKS-u posiadających wejściówki a niemogąca obejrzeć spotkania nie kryła swego oburzenia.

W piśmie, które zostało wystosowane do kibiców, możemy przeczytać:

GKS „Bełchatów” S.A., jako organizator piątkowego meczu 1/32 Pucharu Polski z Legią Warszawa, przeprasza kibiców, którzy pomimo posiadanych biletów, nie mogli z wysokości trybun przeżyć sportowych emocji.

W trakcie pierwszej połowy wspomnianego spotkania podjęta została trudna, ale konieczna decyzja o zamknięciu bram, co uniemożliwiło pewnej grupie kibiców wejście na obiekt. Ta decyzja zapadła z uwagi na dużą liczbę fanów na stadionie i przed wejściami, co przy braku stosowania się do zasad reżimu sanitarnego przez część osób (pomimo apeli spikera), stwarzało rosnące zagrożenie epidemiologiczne. Drugim nieprzewidzianym problemem było czasowe zawieszenie systemu informatycznego obsługującego wejścia na stadion. Niestety te dwa elementy pozbawiły część kibiców przyjemności obserwowania na żywo pojedynku „Brunatnych” z mistrzem Polski.

Klub proponuje następujące formy zwrotu za bilety:

– przesłanie maila z podaniem imienia, nazwiska, sześciu pierwszych cyfr numeru pesel, ceny biletu oraz numeru konta celem przelania środków na adres pok@gksbelchatow.com

– przybycie do Punktu Obsługi Kibica w tygodniu przed pierwszym domowym meczem Fortuna 1 Ligi celem odbioru gotówki osobiście (z dokumentem tożsamości)

W ramach rekompensaty każda z osób będzie mogła także wybrać dowolny mecz rundy jesiennej przy Sportowej, na który wejdzie bezpłatnie na voucher. Aby go otrzymać klub proponuje także dwie formy odbioru:

– przesłanie w mailu adresu korespondencyjnego celem przesłania przez klub vouchera do późniejszej wymiany w kasie lub Punkcie Obsługi Kibica

– odbiór vouchera w Punkcie Obsługi Kibica przy okazji zwrotu pieniędzy.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz