Strona domowa Sport Finansowe wsparcie miasta dla GKS Bełchatów.

Finansowe wsparcie miasta dla GKS Bełchatów.

by admin
400 wejść

27 sierpnia odbyła się XXV sesja Rady Miasta, podczas której miejscy radni zagłosowali za przyjęciem wniosku prezydent Bełchatowa Marioli Czechowskiego, dotyczącego wsparcia finansowego dla klubu GKS Bełchatów.

Przeważająca i zdecydowana większość radnych opowiadziała się za przekazaniem dodatkowych środków. Jedynie dwóch radnych, Arkadiusz Rożniatowski i Włodzimierz Kuliński byli przeciwni wnioskowi Pani prezydent. Jeden radny był nieobecny.

– nie możemy dopuścić do tego, żeby klub z tak ogromnymi tradycjami piłkarskimi przepadł, żeby to wszystko, co było budowane na przełomie 43 lat, zostało zniszczone. – powiedział nam radny Łukasz Cieślak.

zdjęcie: GKS Bełchatów

Może Cię zainteresować

2 komentarze

Seban 27 sierpnia 2020 - 17:38

A w jakiej wysokości to wsparcie? Bo jako mieszkaniec chciałbym wiedzieć na co miasto wydaje pieniądze. Może są bardziej potrzebne wydatki w mieście niż zapewnienie rozrywki nielicznym

Reply
Niezadowolony Mieszkaniec 31 sierpnia 2020 - 05:26

Finansować najbardziej skorumpowany klub w historii PZPN ? Gratulacje dla pomysłodawców – 3/4 Rady do kibice GKSu wiec nic dziwnego że publiczne pieniądze które mogłyby pójśc m.in. na unowocześnieniu placu zabaw dla dzieci bądź bieżącym remontom np. Parków – idą na klub który nie ma tradycji, historii ani żadnych osiągnięć … masakra

Reply

dodaj komentarz