Home Kronika policyjna Narozrabiał w barze gastronomicznym. Teraz może iść do więzienia.

Narozrabiał w barze gastronomicznym. Teraz może iść do więzienia.

by admin
390 wejść

Za uszkodzenie mienia odpowie zatrzymany przez bełchatowskich policjantów 23-latek. Mężczyzna zniszczył ladę wystawową w lokalu gastronomicznym. Wartość strat oszacowano na 2000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

14 września 2020 roku, po południu mundurowi otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który swoją agresję wyładował w jednym z lokali w mieście, niszcząc ladę wystawową. Na miejscu policjanci ustalili, że około godziny 13.30 do baru wszedł młody mężczyzna, który był bardzo pobudzony i zachowywał się agresywnie.

Z jego zachowania wynikało, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Kiedy pracownicy poprosili go o opuszczenie lokalu młodzieniec swoją złość wyładował na ladzie wystawowej. Po ataku agresji uciekł z baru. Policjanci ustalili wygląd sprawcy oraz kierunek jego ucieczki.

Po dwóch godzinach poszukiwań 23-latek wpadł w ręce mundurowych. Policjanci namierzyli go ta terenie miasta. Bełchatowianin notowany za inne przestępstwa, po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie tym razem usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz