Home Wiadomości Bożonarodzeniowy Jarmark – online.

Bożonarodzeniowy Jarmark – online.

by admin
676 wejść

W związku z pandemią i dynamicznym rozwojem sytuacji epidemicznej tradycyjny Jarmark Świąteczny w tym roku nie zawita na Plac Narutowicza. By wesprzeć wystawców i producentów, miasto przygotowało jego wirtualną edycję. E-Jarmark wystartuje już 1 grudnia, a chętni do zaprezentowania swojej świątecznej oferty mogą się już zgłaszać.

Bożonarodzeniowe ozdoby, rękodzieło i różnorodne smakołyki, a do tego warsztaty dekorowania bombek, iluminacja miejskiej choinki i wizyta św. Mikołaja – tak co roku w Bełchatowie wyglądał Jarmark Świąteczny. W tym roku będzie inaczej. Sytuacja epidemiczna w kraju spowodowała, że zorganizowanie jarmarku w jego tradycyjnej formie jest niemożliwe. W trosce o zdrowie bezpieczeństwo wystawców oraz uczestników, miasto przygotowało jednak jego internetową odsłonę.

Zdajemy sobie sprawę, że przez wiele miesięcy wystawcy przygotowywali się do jarmarku. Zależy nam, by, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieli możliwość zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty świątecznej. Dlatego zapraszamy do udziału w e-Jarmarku. Jestem przekonana, że dzięki temu wszyscy poczujemy tę świąteczną atmosferę, która towarzyszyła nam co roku – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta (www.belchatow.pl) oraz na profilu facebookowym (https://www.facebook.com/belchatow). Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 1 do 31 grudnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.

Aby zgłosić chęć udziału w e-Jarmarku wystarczy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy promocja@um.belchatow.pl. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego e-Jarmarku Świątecznego dostępne są w załącznikach poniżej. Więcej informacji na temat e-Jarmarku można uzyskać w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu pod numerem tel. 44 733 51 63.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz