Home Sport 3 punkty dla GKS-u przy Sportowej.

3 punkty dla GKS-u przy Sportowej.

by admin
589 wejść

GKS Bełchatów odniósł pewne i przede wszystkim cenne zwycięstwo nad Resovią. Bełchatowianie wygrali swoje trzecie spotkanie w tym sezonie, odskakując rywalom w dolnych rejonach tabeli. Zespół Marcina Węglewskiego wykorzystał błędy w obronie Resovii i jeszcze przed przerwą prowadził 2:0. Wynik ustalił pod koniec meczu Mariusz Magiera precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego.

• 6. minuta – Pozornie niegroźne zagranie piłki w pole karne kończy się pomyłką bramkarza i zderzeniem z rywalem. Nie było mowy o faulu, więc Makuch wykorzystał pomyłkę bramkarza i umieścił futbolówkę w pustej bramce po podaniu Winsztala. Mamy szybką bramkę dla gospodarzy.
  • 42. minuta – Zespołowa akcja gospodarzy kończy się pomyłką obrony Resovii. Defensorzy pokryli Makucha, ale drugiego napastnika już nie zdołali. Winsztal wykorzystał dogranie ze skrzydła i pokonał Zapytowskiego.
  • 83. minuta – Faulowany przed polem karnym zawodnik GKS-u. Do stojącej piłki podszedł Mariusz Magiera i bezpośrednio pokonał Marcela Zapytowskiego.

źródło: gol24.pl/ foto: Artur Wolankiewicz