Home Wiadomości Fruitusie z Bełchatowa na półkach w Biedronce. [VIDEO]

Fruitusie z Bełchatowa na półkach w Biedronce. [VIDEO]

by admin
847 wejść

Bełchatowska firma „Chrupex”, która w roku 2019 zyskała przyznawany przez Starostę Bełchatowskiego tytuł „Firmy na Medal”, rozpoczęła współpracę z jedną z największych sieci handlowych w Polsce.

Chrupki kukurydziane są uwielbiane przez dzieci i nie tylko. Także dorośli zajadają z ochotą tego typu przekąski. W produkcji kukurydzianych rarytasów specjalizuje się bełchatowska firma Chrupex. Z myślą o klientach firma postanowiła utworzyć w 2020 roku markę Fruitusie – owocowych chrupek kukurydzianych. Jednym z celów tworzenia marki po 27 latach funkcjonowania firmy była chęć współkreowania nowych smaków bezpośrednio przez konsumentów na portalach społecznościowych. Krótko po uruchomieniu marki na rynku, Fruitusie znalazły się wśród 5 artykułów najczęściej wybieranych przez klientów ogólnopolskiej sieci handlowej spośród ponad 200 produktów od polskich dostawców. Z kolei sama promocja na portalach społecznościowych przyniosła marce blisko milion wyświetleń w 3 miesiące i ponad 16 tysięcy reakcji pod udostępnionymi materiałami.

Kolorowe i bezglutenowe kuleczki o smaku cytryny, jabłka, truskawki lub maliny to flagowy produkt bełchatowskiego producenta. Posiadając szerokie możliwości współpracy, Chrupex poszukuje kolejnych sieci handlowych zainteresowanych obecnością jego asortymentu na sklepowych półkach.

Firma, która istnieje od 1993 roku jest najlepszym dowodem na to, że ambitne dążenie do celu i nieustanny rozwój jest najlepszą receptą na sukces.

źródło tekstu: Starostwo Powiatowe

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz