Home Sport Jingle Bells w wykonaniu zawodników SKRY Bełchatów. [FILM]

Jingle Bells w wykonaniu zawodników SKRY Bełchatów. [FILM]

by admin
479 wejść

Tradycji musiało stać się zadość! Również w tym roku siatkarze PGE Skry Bełchatów na święta Bożego Narodzenia przygotowali piosenkę świąteczną. Tym razem zaśpiewaliśmy “Jingle Bell Rocks”, czyli miły dla ucha utwór bożonarodzeniowy. Ocenę pozostawiamy naszym kibicom!

Dwa lata temu śpiewaliśmy “Gore gwiazda Jezusowi”, co było sporym wyzwaniem dla zagranicznych siatkarzy i trenerów PGE Skry, a rok temu nieco ułatwiliśmy zadanie i postawiliśmy na angielskie “Merry Christmas Everyone” z repertuaru Shakin’ Stevensa. Nasi siatkarze dobrze czuli się przy tym wykonie, więc w tym roku… znów wybraliśmy zagraniczną piosenkę. 

Śmiech (momentami do łez), zabawa, ale też poważne podejście do tematu – w tym roku podczas nagrywania piosenki świątecznej nie było inaczej. Nasi siatkarze zdają sobie sprawę, że kibice czekają na tradycyjne wykonanie bożonarodzeniowego utworu. I trzeba przyznać, że szczególnie dobrze wypadł Taylor Sander, który naprawdę wczuł się w rolę i wspólnie z Miladem Ebadipourem zrobili prawdziwe show. Karol Kłos chciał natomiast zaśpiewać coś Nirvany, a Norbert Huber po raz kolejny dał wokalny popis. 

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz