Home Wiadomości PGE nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników, ale na sponsoring Narodowego są.

PGE nie ma pieniędzy na podwyżki dla pracowników, ale na sponsoring Narodowego są.

by admin
989 wejść

PGE Polska Grupa Energetyczna oraz spółka PL.2012+, operator PGE Narodowego, przedłużyły umowę sponsoringową. Umowa przyznaje PGE wyłączność na prowadzenie negocjacji z PL.2012+ odnośnie sponsoringu tytularnego obiektu.

Umowa sponsoringowa największej wielofunkcyjnej areny w Polsce – PGE Narodowego obowiązywała do 14 lutego br. W związku z funkcjonowaniem na terenie PGE Narodowego szpitala tymczasowego część świadczeń wynikających z umowy nie może być realizowana. PGE i PL.2012+ zdecydowały o zawarciu aneksu do obowiązującej umowy, aby móc w pełni rozliczyć wszystkie świadczenia sponsoringowe. Tym samym okres jej obowiązywania został wydłużony o okres funkcjonowania szpitala. Jednocześnie PGE zainicjowało postępowanie przedłużające sponsoring największej areny wielofunkcyjnej w Polsce o kolejne 5 lat.

„Z naszych badań wynika, że umowa sponsoringowa PGE Narodowego jest bardzo efektywna i chcemy ją kontynuować. Ta współpraca ma dla nas wymiar nie tylko biznesowy, ale też wizerunkowy” – mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

„Jako operator PGE Narodowego niezwykle cenimy sobie dotychczasową, 5-letnią współpracę z największą grupą energetyczną w kraju. Jestem przekonany, że owocem rozpoczętych negocjacji będzie wynegocjowanie nowego kontraktu satysfakcjonującego obie strony, a na obiekcie ponownie odbywać się będą najbardziej prestiżowe wydarzenia, które dostarczą gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji” – podkreśla Włodzimierz Dola, prezes zarządu spółki PL2012+.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest jednym z największych sponsorów polskiego sportu i mecenasem kultury. Sponsoring tytularny PGE Narodowego wpisuje się w odpowiedzialne podejście PGE do prowadzenia biznesu oraz budowania wizerunku marki.

Źródło informacji: PGE Polska Grupa Energetyczna

Może Cię zainteresować

5 komentarzy

górnik 16 lutego 2021 - 20:03

Panie Prezesie, a skąd pieniążki na ten sponsoring? Czyżby nie z tej brudnej kopalni i elektrowni, którą chcecie odłączyć od PGE?

Reply
Polak mały 17 lutego 2021 - 06:44

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS?

Reply
Młody 17 lutego 2021 - 08:39

A na kogo ciemny człowieku. Na ludzi co rozwalili wawrzkowizne i słok. Myśl obiektywnie . Lepsze mniejsze zło niż większe.

Reply
Hubal 2 marca 2021 - 21:03

Nigdy już nie zagłosuje na żadne zło, ani mniejsze ani większe. Jedno od drugiego różni się tylko stopniem łajdactwa. Jeśli już się zdecyduje to tylko wówczas gdy pojawi się partia w której programie miedzy innymi będzie zmniejszenie Sejmu do góra 100 posłów. To co było i jest to kupa gówna (za przeproszeniem). Jeden głupszy od drugiego.

Reply
Lisek 1 lipca 2021 - 16:52

W PGE Eo Żar brak od 3 lat podwyżek wynagrodzeń skutkuje wszczęciem sporem zbiorowego , kasa jest dla wszystkich tylko nie dla pracowników związanych z wytwarzaniem i energii tak PIS wyciąga kasę z prezesami ze spółki

Reply

dodaj komentarz