Home Edukacja Jak założyć żłobek? Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.

Jak założyć żłobek? Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.

by admin
501 wejść

W Bełchatowie w terminie 15 i 22.03.2021r. odbędzie się bezpłatne szkolenie „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”, realizowane w ramach projektu „Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”.

Celem projektu jest nabycie lub podniesienie kompetencji w zakresie rozwiązań związanych z organizacją i finansowaniem opieki nad dziećmi do lat 3 przez podmioty tworzące i prowadzące instytucje opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w ramach bezpłatnego szkolenia.

W ramach projektu zaplanowane jest wsparcie dla każdego uczestnika poprzez stworzenie mu możliwości wzięcia udziału w proponowanych poniżej formach podnoszenia kompetencji: Dla wszystkich uczestników projektu: Bezpłatne szkolenie w zakresie form opieki nad dziećmi do lat 3: „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes” Opcjonalnie dla chętnych:

  1. Bezpłatne szkolenia dodatkowe do wyboru: „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3″ „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”
  2. Bezpłatny wyjazd studyjny Co zapewniamy? We wszystkich formach wsparcia uczestnikom zapewnia się: – wyżywienie – nocleg – materiały dydaktyczne – zwrot kosztów dojazdu Zapraszamy każdą osobę, która zainteresowana jest założeniem żłobka/klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego, i której bliska jest idea instytucjonalnej opieki nad dziećmi do lat 3, będącej wsparciem dla pracujących rodziców.

Jak się zgłosić? By zapisać się na bezpłatne szkolenie w zakresie form opieki nad dziećmi do lat 3: „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes” wystarczy wypełnić i wysłać zgłoszenie ON-LINE- https://wsg.isaps.pl/isaps2.0/Zlobek/prerejestracja.html

W ciągu najpóźniej 3 dni roboczych skontaktuje się z Państwem pracownik Biura Projektu i przekaże szczegółowe informacje o szkoleniu. Pozostałe formy wsparcia dostępne są wyłącznie dla osób, które wezmą udział w szkoleniu „Jak założyć żłobek. Misja, wizja i biznes”.

Dodatkowych informacji udziela Zespół Projektu pod numerem telefonu: 52 567 00 17, http://www.opieka.byd.pl/ e-mail: centrum@byd.pl, kom. 690-006-123

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz