Home Kronika policyjna Znaleźli przy nim blisko 5 gramów zakazanych nowych substancji psychoaktywnych.

Znaleźli przy nim blisko 5 gramów zakazanych nowych substancji psychoaktywnych.

by admin
604 wejść

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Bełchatowie zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna miał przy sobie nowe substancje psychoaktywne. Jest to przestępstwo zagrożone karą grzywny. 35-latek usłyszał już zarzut, a najbliższe lata spędzi za kratami odbywając karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej w Bełchatowie wpadli na trop 35-letniego bełchatowianina, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Z ich ustaleń wynikało też, że mężczyzna może zajmować się narkotykowym procederem. 22 marca 2021 roku funkcjonariusze pojechali sprawdzić swoje informacje. Wytypowany adres był „strzałem w dziesiątkę”. Okazało się, że poszukiwany przebywał na terenie obserwowanej posesji. Nikt jednak nie reagował na wezwania funkcjonariuszy do otworzenia drzwi.

Kiedy kryminalni podjęli decyzję o wejściu siłowym drzwi mieszkania otworzyła kobieta. 35-latek został zatrzymany. Stróże prawa znaleźli przy nim blisko 5 gramów zakazanych substancji. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania nowych substancji psychoaktywnych, co zagrożone jest karą grzywny. 23 marca podejrzany został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie najbliższy czas spędzi za kratami odbywając karę pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz