Home Wiadomości Zobacz gdzie będą dodatkowe punkty szczepień w powiecie.

Zobacz gdzie będą dodatkowe punkty szczepień w powiecie.

by admin
760 wejść

W dniu dzisiejszym podczas spotkania online, zorganizowanego przez Wojewodę Łódzkiego i Dyrektora Łódzkiego Oddziału NFZ ze starostami powiatów województwa łódzkiego, przekazane zostały informacje dotyczące pozytywnego zweryfikowania przez NFZ i dodania do systemu szczepień Centrum e-Zdrowia punktów szczepień. Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr zaproponowała cztery takie miejsca na terenie powiatu bełchatowskiego.

Decyzję o liczbie powszechnych punktów szczepień na terenie poszczególnych powiatów podejmuje NFZ w porozumieniu z Wojewodą Łódzkim. Na prośbę Wojewody Łódzkiego na terenie powiatu bełchatowskiego zostały wskazane cztery lokalizacje. Są to:

1. Cafe Senior „Raj” – Centrum Aktywności Seniora, ul. Energetyków 6, Bełchatów/INSULA

2. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REDMED S. C. Reda Elkader, Emil Elkader, ul. Częstochowska 37, Bełchatów.

3. Dom Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74, Zelów

4. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dobrzelowie, ul. Górna 7,  Bełchatów

Wskazanie na terenie powiatu bełchatowskiego wymienionych lokalizacji to efekt wspólnych działań Powiatu Bełchatowskiego, Miasta Bełchatowa, Miasta i Gminy Zelów oraz Gminy Bełchatów. Każdy punkt będzie działał w powiązaniu z podmiotem wykonującym działalność leczniczą.

UWAGA!
Informacja o dokładnym terminie uruchomienia poszczególnych punktów szczepień na terenie powiatu bełchatowskiego wraz z wytycznymi dotyczącymi zasad rejestracji i numerami telefonów do kontaktu, zostanie podana mieszkańcom do publicznej wiadomości po dokonaniu wizytacji przez pracowników NFZ i uzyskaniu ostatecznej decyzji dopuszczającej wskazane punkty szczepień do realizacji programu szczepień powszechnych na terenie naszego powiatu.

źródło: Starostwo Powiatowe

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz