Home Regionalne Tak będzie wyglądał ośrodek Patyki.

Tak będzie wyglądał ośrodek Patyki.

by admin
871 wejść

W Urzędzie Miejskim w Zelowie odbyło się kolejne już spotkanie z przedstawicielami spółki Turystyka Patyki sp. z o.o., która przy zbiorniku wodnym Patyki rozpoczęła pracę nad budową kompleksu rekreacyjno-sportowego w niepowtarzalnym innowacyjnym stylu.

Cieszę się, że ta inwestycja powstaje właśnie w naszej gminie – mówi Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek – Budowa kompleksu, który wizualnie świetnie wpisuje się w teren wokół Patyków oraz oferta, jaką będzie on dysponował z pewnością skusi wielu do skorzystania z usług kompleksu i przekonania się, że gmina Zelów to dobre miejsce do wypoczynku.

Oferta kompleksu będzie skierowana do szerokiego grona osób zainteresowanych wypoczynkiem w komfortowych warunkach, udziałem w warsztatach tematycznych, organizacją różnorodnych szkoleń od sportowych przez artystyczne po samorozwojowe. Baza noclegowa obejmować będzie wysokiego standardu domki do wynajęcia.

Część użytkowa otwarta dla wszystkich gości podzielona będzie na kilka stref, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Otwarcie kompleksu planujemy na koniec pierwszej połowy 2023 roku – mówi Karina Drobnik reprezentująca Turystykę Patyki Sp. z o.o.

źródło: Gmina Zelów

Może Cię zainteresować

4 komentarze

wkurzony Polak 13 sierpnia 2021 - 02:08

To się wpisuje w to miejsce??? Ohydne domki i proste ścieżki, wyrąbane runo leśne i trawsko.

Władze się cieszą bo pewnie kasa poszła, a może byście raz chociaż spytali mieszkańców powiatu czy wolą kolejną komerchę, na której prywatna spółka będzie zbijać kasę na przyjezdnych ( dzięki dotacji z budżetu) , czy wypoczywanie w naturalnym lesie nad wodą w ciszy i spokoju?

To teren dzikiej przyrody i zwierząt również tych pod ochroną ( bobry, zaskrońce) , ludzie tam spacerują zbierają jagody, grzyby itd , odpoczywają w ciszy i spokoju nad wodą. Takich miejsc już przy miastach nie ma, wszystko nam zabraliście i oddaliście w prywatne łapy na komerchę, a teraz nam zabieracie ostatnie.

Reply
Marika Drobnik 9 stycznia 2023 - 17:30

Dzień dobry,
Budowany kompleks jak najbardziej wpisuje się w otoczenie, proszę nie dać się zwieść bardzo poglądowej wizualizacji. Inwestorzy realizują projekt z poszanowaniem środowiska. Jeśli Pan, tak jak i my, ceni możliwość wypoczynku w naturze to serdecznie zapraszamy do osobistej weryfikacji 🙂
Dodatkowo informujemy, że teren inwestycji od ponad 20 lat jest własnością prywatną i również wcześniej nie należał do zasobów gminy. Przedsięwzięcie jest realizowane ze środków unijnych i prywatnych inwestora.

Reply
pytanie 13 sierpnia 2021 - 02:15

Gdzie to konkretnie ma być? Po której stronie stanicy?

Reply
budujcie to we wsi albo na pustych nieużytkach a nie w lesie 13 sierpnia 2021 - 02:19

Jeszcze wifi tam zrobią i będzie pełno kleszczy zarażonych boreliozą, bo zbadano że mikrofale, radiowe fale elektromagnetyczne uaktywniają zarażone kleszcze.
Gdzie indziej na świecie tworzą strefy wolne od wifi i się tym reklamują a u nas pierdolą lasy – jedyne miejsca wolne od wifi, tymi przekaźnikami i narażają ludzi na zarażenie borelią i innymi chorobami od kleszczowymi.

Reply

dodaj komentarz