Home Gminy Tak będzie wyglądał ośrodek Patyki.

Tak będzie wyglądał ośrodek Patyki.

by admin
65 wyświetleń

W Urzędzie Miejskim w Zelowie odbyło się kolejne już spotkanie z przedstawicielami spółki Turystyka Patyki sp. z o.o., która przy zbiorniku wodnym Patyki rozpoczęła pracę nad budową kompleksu rekreacyjno-sportowego w niepowtarzalnym innowacyjnym stylu.

Cieszę się, że ta inwestycja powstaje właśnie w naszej gminie – mówi Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek – Budowa kompleksu, który wizualnie świetnie wpisuje się w teren wokół Patyków oraz oferta, jaką będzie on dysponował z pewnością skusi wielu do skorzystania z usług kompleksu i przekonania się, że gmina Zelów to dobre miejsce do wypoczynku.

Oferta kompleksu będzie skierowana do szerokiego grona osób zainteresowanych wypoczynkiem w komfortowych warunkach, udziałem w warsztatach tematycznych, organizacją różnorodnych szkoleń od sportowych przez artystyczne po samorozwojowe. Baza noclegowa obejmować będzie wysokiego standardu domki do wynajęcia.

Część użytkowa otwarta dla wszystkich gości podzielona będzie na kilka stref, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Otwarcie kompleksu planujemy na koniec pierwszej połowy 2023 roku – mówi Karina Drobnik reprezentująca Turystykę Patyki Sp. z o.o.

źródło: Gmina Zelów

0 komentarz
0

Może Cię zainteresować

skomentuj