Home Kultura i edukacja Skaldowie zagrają na Dzień Matki.

Skaldowie zagrają na Dzień Matki.

by admin
381 wejść

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na „Podwieczorek z gwiazdą”. W środę, 26 maja, gościć będziemy polską grupę rockową Skaldowie. Ze względu na obowiązujące w całym kraju obostrzenia, koncert odbędzie w ogrodach parafialnych przy ul. Kościuszki.


Już niebawem obchodzić będziemy wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. Z tej okazji Miejskie Centrum Kultury przygotowało specjalny wieczór dla stęsknionych za kulturą na żywo. Na deskach sceny plenerowej w ogrodach przy parafii Narodzenia NMP przy ul. Kościuszki gościć będzie znakomity duet, jakim są bracia Zielińscy. Usłyszymy ich największe przeboje, takie jak “Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, “Medytacje wiejskiego listonosza”, “Nie całuj mnie pierwsza”, czy też “Kulig”.

Spotkanie w ramach „Podwieczorku z gwiazdą” poprowadzi dziennikarz – Leszek Bonar – komentator telewizyjny, autor, reżyser i prezenter programów muzycznych, rozrywkowych i kulturalnych w TVP Łódź. Koncert Skaldów, z zachowaniem obowiązujących zasad sanitarnych, odbędzie się w środę, 26 maja, o godzinie 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz