Home Wiadomości Pokaż nam, jak kwitnie Bawełnianka. Finał konkursu plastycznego.

Pokaż nam, jak kwitnie Bawełnianka. Finał konkursu plastycznego.

by admin
461 wejść

To finał konkursu dla najmłodszych talentów plastycznych z Bełchatowa i okolic zorganizowanego przez Bawełniankę. Nowe centrum handlowo-rozrywkowe kwitnie na naszych oczach! Kolorowe prace ozdobiły elewację obiektu, w którym aktualnie trwa remont.

Bawełnianka to nowe centrum handlowo-rozrywkowe w Bełchatowie. Jeszcze przed otwarciem angażuje lokalną społeczność w ciekawe inicjatywy. Bawełniankowy zespół nie zapomina o najmłodszych, dla których wraz z początkiem wiosny przygotował konkurs plastyczny. Jego temat, “Pokaż nam, jak kwitnie Bawełnianka”, nawiązuje nie tylko do bieżącej pory roku, ale potwierdza też dynamiczny proces rozwoju całej inwestycji.

Budynek kwitnie na naszych oczach! Opublikowane wcześniej na facebookowym profilu Bawełnianki prace plastyczne dzieci, aktualnie zdobią elewację centrum handlowo- rozrywkowego przy ulicy Bawełnianej 7. Każdy artysta-junior może teraz pochwalić się swoim pierwszym, prawdziwym billboardem. Miejska galeria “big size” będzie zdobić Bawełniankę przez najbliższe tygodnie – zapraszamy do oglądania!

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz