Strona domowa Polityka Nowy Polski Ład.

Nowy Polski Ład.

by admin
377 wejść

Podniesienie kwoty wolnej od podatku, bon mieszkaniowy dla młodych obywateli czy też tanie mieszkania. To tylko niektóre zagadnienia, o których podczas dzisiejszej konferencji mówił Krzysztof Ciecióra.

Podstawą programu jest tzw. „Pięć filarów Nowego Polskiego Ładu”
– ochrona zdrowia – nowe źródła finansowania, 7 proc. PKB na zdrowie;
– obniżka podatków dla 18 mln Polaków;
– emerytury bez podatku do 2500 złotych;
– mieszkania bez wkładu własnego;
– inwestycje, które wygenerują 500 tys. nowych miejsc pracy.


Może Cię zainteresować

4 komentarze

DPS Zabłoty 19 maja 2021 - 20:44

Czy Panowie po bokach byli dziś na urlopie? Obaj pracują w jednostkach zależnych od samorządu powiatu, prosił bym powiatowych radnych opozycyjnych aby to zweryfikowali. Podatnicy nie powinni płacić za takie konferencje

Reply
Monia 19 maja 2021 - 22:06

1. Dlaczego matki z 4 dzieci mają zapewnioną emeryturę, a matki które mają mniej dzieci już nie mają takiej możliwości. Matka która zostawia dzieci w domu pod opieką babci lub opiekunki której trzeba zapłacić bo musi pracować żeby w przyszłości mieć wypracowana emeryturę.
2. 500plus oczywiście jest super ale!!!
Dlaczego otrzymują osoby które nie odprowadzają podatku (pasożyty). Osoby które nie są produktywne i nic od siebie nie dają więc nie powinny wystawiać rąk po pieniądze z mojego podatku.
Zasiłek rodzinny dla dzieci które są biedniejsze ( Dlaczego?) moje dzieci są pokrzywdzone, bo mama i tata pracują i muszą pracować aby móc utrzymać rodzinę.
3. Pomoc MOPS to już w ogóle woła o pomstę do nieba zapomogi dla pasożytów a pracować nie ma komu. Pijakom, Dzieciorobom nie dałbym nawet złamanego grosza. Czas wziąć się do pracy!
DRODZY RZĄDZĄCY ZRÓBCIE PORZĄDEK Z PATOLOGIĄ BO BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ TAKICH OSÓB!
POMAGAJMY TYM KTÓRZY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJĄ NP. OSOBY CIĘŻKO CHORE ITP

Reply
Monia 19 maja 2021 - 22:09

1. Dlaczego matki z 4 dzieci mają zapewnioną emeryturę, a matki które mają mniej dzieci już nie mają takiej możliwości. Matka która zostawia dzieci w domu pod opieką babci lub opiekunki której trzeba zapłacić bo musi pracować żeby w przyszłości mieć wypracowana emeryturę.
2. 500plus oczywiście jest super ale!!!
Dlaczego otrzymują osoby które nie odprowadzają podatku (pasożyty). Osoby które nie są produktywne i nic od siebie nie dają więc nie powinny wystawiać rąk po pieniądze z mojego podatku.
Zasiłek rodzinny dla dzieci które są biedniejsze ( Dlaczego?) moje dzieci są pokrzywdzone, bo mama i tata pracują i muszą pracować aby móc utrzymać rodzinę.
3. Pomoc MOPS to już w ogóle woła o pomstę do nieba zapomogi dla pasożytów a pracować nie ma komu. Pijakom, Dzieciorobom nie dałbym nawet złamanego grosza. Czas wziąć się do pracy!
DRODZY RZĄDZĄCY ZRÓBCIE PORZĄDEK Z PATOLOGIĄ BO BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ TAKICH OSÓB!
POMAGAJMY TYM KTÓRZY NAPRAWDĘ TEGO POTRZEBUJĄ NP. OSOBY CIĘŻKO CHORE ITP . NIE POTRZEBNE BĘDĄ ZBIÓRKI PIENIĘDZY BO PAŃSTWO PRZEKARZE PODATEK DLA POTRZEBUJĄCYCH

Reply