Home Powiat Zelów górą w zawodach wędkarskich.

Zelów górą w zawodach wędkarskich.

by admin
392 wejść

Konkurs wędkarski, ekologiczny,plastyczny to zadania z którymi musieli zmierzyć się uczestnicy Powiatowego Pikniku Ekologiczno-Wędkarskiego 2021r. Który zorganizowano na zbiorniku wodnym w Chabielicach. Nagrody dla zwycięzców ufundowało starostwo, a wręczyła je Justyna Cyran -Gaik Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa.

Organizatorem konkursu wędkarskiego, zorganizowanego w formie pikniku jest Polski Związek Wędkarski Okręg Piotrów Tryb. Koło Miejskie nr 1 w Bełchatowie. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr.

Wydarzenie skierowane było do dzieci i młodzieży z całego powiatu wraz z opiekunami i rodzicami. W wydarzeniu wzięli udział sympatycy wędkarstwa z kół wędkarskich m.in. „Zelów”, „Szczerców”, „Górnik”, „Megawat”. Atmosfera była iście rodzinna, ale walka o zwycięstwo zacięta. Pierwsze miejsce zajął Alan Kawecki z koła wędkarskiego „Górnik”, drugie miejsce wywalczyła Amelia Piechota z koła wędkarskiego „Zelów”, zaś trzecie miejsce przypadło Braianowi Selerowiczowi także z koła wędkarskiego „Zelów”. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe medale.

źródło: Marzena Rogut-Chrząszcz/Starostwo Powiatowe

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz