Home Kronika policyjna Groźny przestępca wciąż na wolności.

Groźny przestępca wciąż na wolności.

by admin
4,K wejść

Poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek, mieszkaniec Częstochowy. Policja apeluje również o to, aby samemu nie zbliżać się do mężczyzny i nie próbować go zatrzymać. Może być niebezpieczny.

Do zbrodni doszło w sobotę 10 lipca tuż po północy. Policja dostała zgłoszenie o awanturze w domu w miejscowości Borowce w gminie Dąbrowa Zielona. Gdy policjanci dotarli na miejsce, znaleźli ciała trzech osób, mężczyzny i kobiety w wieku 44 lat i ich 17-letniego syna. Zostali zastrzeleni.

W sobotę po południu Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało alert, informujący o poszukiwaniach Jacka Jaworka, wraz z jego fotografią. Informację adresowano do mieszkańców trzech graniczących ze sobą województw: śląskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego. W sobotę bełchatowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Gminy Bełchatów, że wzdłuż drogi DK74 porusza się mężczyzna odpowiadający rysopisowi podejrzanego.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Mężczyzny szuka policja – w akcji wykorzystywane są dwa śmigłowce, dron i psy tropiące.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz