Home Kronika policyjna AKTUALIZACJA.Podejrzewany o morderstwo Tomasz T. ukrywał się w garażu.

AKTUALIZACJA.Podejrzewany o morderstwo Tomasz T. ukrywał się w garażu.

by admin
437 wejść

Jak podaje portal internetowy twojepajeczno.pl do zatrzymania podejrzewanego o morderstwo Tomasza T. doszło dzisiaj około południa w miejscowości Rząśnia. Akcję przeprowadzili wspólnie policjanci z Pajęczna i Bełchatowa.

Do zabójstwa 39-letniej kobiety miało dojść między 1 a 3 lipca na jednym z osiedli w Bełchatowie od tamtej pory 44-letni Tomasz T. ukrywał się przed organami ścigania aż do dziś.

– Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca 2021 roku tuż przed godziną 11.00, bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia, w powiecie pajęczańskim. 44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiej jednostki, wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa. Za ten czyn może grozić mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.- informuje Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie.

zdjęcia: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz