Home Regionalne KGW z Łękawy wygrało ze strażakami w piłkę nożną. Piknik w Łękawie. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

KGW z Łękawy wygrało ze strażakami w piłkę nożną. Piknik w Łękawie. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

by admin
193 wejść

W niedzielę 5 września na placu strażackim OSP Łękawa odbył się piknik rodzinny, na którym i tym razem nie zabrakło atrakcji. Dla najmłodszych mieszkańców dostępne były dmuchańce, malowanie buziek, cukrowa wata i popcorn, a dla tych, którzy chcieli spróbować swoich sił przygotowany był byk rodeo.

Tradycyjnie panie z KGW Łękawa przygotowały pyszne słodkości i ciepłe potrawy. Najdłuższa kolejka ustawiała się jednak przy kuchni polowej, w której gotowały się smaczne zupy. Przebojem była „babcina pomidorowa”. Ci, którzy jeszcze nie skorzystali z darmowego szczepienia mogli to uczynić w specjalnie przygotowanej sali szczepień.

Najważniejszym punktem pikniku był mecz rozgrywany między paniami z KGW Łękawa a zespołem strażaków z OSP. Mecz był bardzo wyrównany, ale ambitne gospodynie nie dopuszczały zawodników drużyny przeciwnej nawet do pola karnego swojej bramki. Mecz zakończył się zwycięstwem dzielnych gospodyń, które to pod koniec pierwszej połowy wyprowadziły składną akcję i finalnie pokonały bramkarza strażaków. Festyn zorganizowany został w ramach Narodowego Programu Szczepień.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz