Home Wiadomości Food Trucki znów będą w Bełchatowie.

Food Trucki znów będą w Bełchatowie.

by admin
352 wejść

Najbliższy weekend w Bełchatowie zapowiada się pysznie. Wszystko za sprawą food trucków, które zaparkują na Placu Narutowicza. Nie zabraknie dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i polskiej. Smakołyków będzie można kosztować od piątku do niedzieli (10 – 12 września).

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników streetfoodu. Przy scenie plenerowej MCK PGE Gigantów Mocy ponownie staną restauracje na kółkach, które serwować będą specjały kuchni z różnych zakątków świata. Dzięki temu każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się na plac Narutowicza, będzie mógł wybrać się w prawdziwą kulinarną podróż. Zapiekanki, frytki, włoskie pasty czy meksykańskie quesadille to tylko niektóre z przysmaków, jakich będzie można spróbować. Amatorzy deserów także znajdą coś dla siebie, będą m.in. lody i kołacze.

To jednak nie wszystko. W okolicy food trucków zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci z dmuchańcami. Atrakcji nie zabraknie, organizatorzy (Food Alert) zadbali bowiem też o inne formy rozrywki, w tym konkursy z nagrodami.

Zlot food trucków na placu Narutowicza startuje w piątek, 10 września. Tego dnia smakołyków będzie można kosztować międzygodz. 15:00 a 21:00. W sobotę, 11 września, potrawy serwowane będą od 12:00 do 21:00, zaś w niedzielę – między 12:00 a 20:00.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz