Home Wiadomości Zabawa z seniorami.

Zabawa z seniorami.

by admin
407 wejść

W parku przy Muzeum Regionalnym zorganizowana zostanie Biesiada Seniorów. Tym razem pod hasłem „Zdrowa Integracja”.  Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza, wszystkich zainteresowanych już w najbliższą niedzielę, 19 września.  

Biesiada Seniorów, to cykliczna impreza skierowana do starszych mieszkańców miasta. Jest to okazja do tego, by spotkać się w swoim gronie i wspólnie pobiesiadować. Hasłem tegorocznej odsłony jest „Zdrowa Integracja”.

Po trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa, cieszę się, że będziemy mogli wspólnie spędzić niedzielę podczas Biesiady Seniorów. Nasi starsi mieszkańcy miasta, to bardzo aktywna grupa, która chętnie włącza się w rozmaite działania. To wydarzenie to ukłon w ich stronę – mówi Mariola Czechowska prezydent miasta.

W niedzielę, 19 września od godziny 16.00 w parku przy muzeum na seniorów czekać będzie wiele atrakcji. O stronę muzyczną zadbają Promienie Bełchatowa, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Pasjonata” oraz bełchatowska grupa „Stan wyjątkowy”. Wystąpi również grupa taneczna UTW Super Stars.

Oprócz części artystycznej będzie również catering i konkursy z nagrodami. Na terenie parku stanie Mobilny Punkt Szczepień. Skorzystać z niego będą mogli wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, bez konieczności wcześniejszego umawiania się na konkretny termin.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz