Home Kronika policyjna Nalot Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego na salon gier w Bełchatowie. Znaleziono też narkotyki.

Nalot Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego na salon gier w Bełchatowie. Znaleziono też narkotyki.

by admin
294 wejść

Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali 36-latkę, która odpowie za posiadanie ponad 41 gramów substancji psychoaktywnych. Zakazane środki ujawnili funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego. Podejrzewana usłyszała już zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie substancji psychoaktywnych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

23 września 2021 roku dyżurny bełchatowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące ujawnienia środków psychoaktywnych. Okazało się, że funkcjonariusze Łódzkiego Urzędu Celno-Skarbowego, w czasie prowadzonych czynności w lokalu przy ulicy Pileckiego w Bełchatowie, znaleźli dopalacze.

Policjanci zabezpieczyli zakazane środki. Biały proszek oraz kryształki były poporcjowane i zapakowane w woreczki foliowe. Stróże prawa łącznie przejęli ponad 41 gramów substancji psychoaktywnych, których posiadanie jest zabronione Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii. Mundurowi zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania narkotyków oraz liczne woreczki strunowe i rurki szklane typu fifki, świadczące o nielegalnym procederze.

W sprawie zatrzymana została 36-letnia bełchatowianka. Podejrzewana usłyszała już zarzuty posiadania substancji psychoaktywnych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Wladek 24 września 2021 - 13:34

Narkotyki i dopalacze to zguba narodu, można je porównać do korony.

Reply

dodaj komentarz