Home Powiat Znamy zwycięzcę w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon w Powiecie Bełchatowskim. [ZDJĘCIA]

Znamy zwycięzcę w konkursie na najpiękniejszy taras i balkon w Powiecie Bełchatowskim. [ZDJĘCIA]

by admin
364 wejść

Ponad 250 zdjęć nadesłali uczestnicy konkursu na „Najpiękniejszy balkon i taras Powiatu Bełchatowskiego” zorganizowany przez Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin. Właściciele 21 tarasów i 16 balkonów poznali dzisiaj decyzję jury.

Decyzja co do wyboru najpiękniejszych z najpiękniejszy łatwa nie była. Jury musiało wybrać te tarasy i balkony, które nie tylko zachwycały, ale i także wyróżniały się na tle pozostałych. Wybór był trudny. Jury pod uwagę brało m.in. różnorodność, układy kompozycyjne roślinności czy oryginalne zagospodarowanie. Liczyła się także pomysłowość i kreatywność.

Na konkurs organizowany przesz Starostę Bełchatowskiego Dorotę Pędziwiatr i bełchatowski market Leroy Merlin nadesłano 37 zgłoszeń. W tym zgłoszeń na najpiękniejszy balkon było 16, zaś na najpiękniejszy taras 21. Łącznie przysłano ponad 250 zdjęć. Uczestnikami konkursu byli mieszkańcy m.in Bełchatowa, Zelowa, Łękińska, Łuszczanowic, Wdowina,Myszaków, Kaszewic. Naprawdę mieliśmy dylemat, komu przyznać pierwsze, komu drugie i trzecie miejsce podkreśla Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr. Wszystkie tarasy i balkony były piękne. Mieszkańcy naszego powiatu są pomysłowi i widać ile serca wkładają by stworzyć swoje strefy relaksu dodaje starosta.

Dzisiaj przed marketem Leroy Merlin zorganizowano spotkanie, w trakcie, którego wręczono nagrody i upominki dla wszystkich uczestników. Nagrody wręczała Starosta Bełchatowski Dorota Pędziwiatr wraz z dyrektorem sklepu Leroy Merlin w Bełchatowie Mariuszem Banasiakiem

Najlepsze aranżacje balkonów i tarasów zostały nagrodzone wartościowymi bonami: 1500 zł za I miejsce, 750 zł za II miejsce, 500 zł za III miejsce. Nagrody trafiły do:

W konkurencji balkon:
miejsce pierwsze – Aleksandra Chmiel
miejsce drugie- Maria Famulska
miejsce trzecie – Marzena Rózik

w konkurencji taras:
miejsce pierwsze- Wioletta Bartosik
miejsce drugie- Agnieszka Kołodziejczyk, Szymon Kołodziejczyk
miejsce trzecie Anna Witasik

źródło: Powiat Bełchatowski/Marzena Rogut-Chrząszcz

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz