Home Sport Bolesna porażka GKS-u. Zespół odpadł w Pucharze Polski. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Bolesna porażka GKS-u. Zespół odpadł w Pucharze Polski. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

by admin
328 wejść

Ledwo zaczęli przygodę z Pucharem Polski, a już musieli się z nim pożegnać. GKS Bełchatów dotkliwie na własnym boisku przegrał z pierwszoligową Arką Gdynia. Już w 3 minucie giekaesiacy stracili pierwszego gola. I niestety nic nie wskazywało na to, że mecz mogliby wygrać.

Skład na jaki postawił trener Patryk Rachwał, mocno odmłodzony, nie był w stanie zbudować choć jednej sytuacji zagrażającej bramce Arki Gdynia. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:3, ale to nie był jeszcze koniec tęgiego lania. W drugiej połowie sytuacja na boisko wyglądała podobnie jak w pierwszych 45 minutach. To piłkarze z pomorza grali pierwsze skrzypce doprowadzając do 5-cio bramkowego zwycięstwa.