Home Kronika policyjna Śmierć pieszego w Łobudzicach.

Śmierć pieszego w Łobudzicach.

by admin
378 wejść

Policjanci z komisariatu w Zelowie pod nadzorem bełchatowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze W-484 w miejscowości Łobudzice. 25-letni kierowca fiata doblo potrącił pieszego. Na skutek odniesionych obrażeń 35-latek poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o ostrożność na drodze!

Do wypadku doszło 7 października 2021 roku o godzinie 20.30, na drodze W-484 w miejscowości Łobudzice. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 25-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Fiat Doblo, potrącił pieszego, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię. Pieszy ubrany był w ciemną odzież i nie posiadał elementów odblaskowych.

Pomimo akcji reanimacyjnej, na skutek odniesionych obrażeń, poszkodowany 35-letni mieszkaniec Łobudzic, zmarł na miejscu. Kierujący fiatem był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Zelowie.

źródło: KPP Bełchatów/nadkom. Iwona Kaszewska

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz