Switch on the EIT in customizer!
Home Wiadomości Przebudowa ulicy Tęczowej.

Przebudowa ulicy Tęczowej.

by admin
30 wyświetleń

Trwają prace przy przebudowie ulicy Tęczowej na osiedlu Słonecznym. Do grudnia zyska ona nową nawierzchnię, a także oświetlenie. Wszystkie prace kosztować będą nieco ponad 680 tys. zł.

Miasto sukcesywnie inwestuje w infrastrukturę drogową. Rotm. Witolda Pileckiego, Brzozowa, Zamoście czy aleja Armii Krajowej – to tylko niektóre z ulic, na których w ostatnim czasie pracowali drogowcy. W trakcie realizacji jest kolejne zadanie. Mowa o robotach na Tęczowej. 

– Pogoda sprzyja robotom drogowym, dlatego też w tym czasie staramy się intensyfikować działania na miejskich ulicach. Wszystko po to, by poprawić nie tylko komfort korzystania z dróg, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pieszych i kierowców – podkreśla odpowiedzialny za inwestycje wiceprezydent Dariusz Matyśkiewicz.

Zakres prac, jakie prowadzi bełchatowski „DOMAX” w Tęczowej jest znaczny. Obejmuje odwodnienie drogi, położenie nowej nawierzchni, montaż krawężników oraz budowę zjazdów do posesji znajdujących się przy tej ulicy. Na odcinku ponad 200 m położonych zostanie ok. 2 tys. mkw nowej kostki betonowej. Ponadto w ramach przebudowy zamontowane zostanie oświetlenie.

Zgodnie z umową wszystkie roboty powinny zakończyć się w grudniu 2021 r. Koszt inwestycji to nieco ponad 680 tys. zł.r

źródło: www.belchatow.pl

0 komentarz
0

Może Cię zainteresować

skomentuj